Křesťanská seznamka

Kontaktní informace


Diviš Libor
URL: www.musculus.cz
E-mail: infomusculus.cz
Skype: libordivis

Moje další projekty:
www.obohu.cz - server O Bohu (biblické rozbory, úvahy, programy, ....)
www.obohu.cz/bible - Studijní on-line bible (SOB) - internetový biblický program pro každého
www.obohu.cz/sob - diskusní fórum k Studijní on-line bibli ve 3 jazycích (CZ, DE, EN)
www.musculus.cz/kulturistika - server zaměřený zejména na bezsteroidovou kulturistiku
www.musculus.cz/ppp - server věnovaný poruchám příjmu potravy (PPP)

Příprava fotografií


   Kdo trošku dělá s počítačem, asi nebude mít problém s úpravou obrázků. Pro změnu velikosti fotografií, jasu, kontrastu, saturace, vyvážení, ořez apod. existuje velké množství grafických programů, jak sharewarových (např. Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks apod.), tak freewarových (Gimp, XnView, FastStone Image Viewer apod.).

   Jako jednoduché a velice pohodlné řešení pro operační systém Windows bych Vám doporučoval bezplatný prohlížeč XnView, který si můžete stáhnout na adrese www.xnview.com. Tento program podporuje více než 400 formátů, dávkové konverze, a má všechny funkce, které může průměrný uživatel potřebovat. Je lokalizován i do českého jazyka, takže jeho obsluha pro Vás jistě bude maličkostí. Pro Vás bude asi nejdůležitější funkcí možnost ořezů (Prostě myší vytvoříte požadovaný výřez ve tvaru obdélníku, a kliknete na ikonku nůžek) a změny velikosti (stačí použít klávesovou zkratku SHIFT + S). U fotografií můžete nastavovat nejrůznější parametry, u ukládaného obrázku máte možnost v možnostech nastavit požadovanou kompresi obrázku typu JPG. Doporučuji Vám nepoužívat kvalitu 100% (kvůli velikosti výsledného souboru, a tedy i rychlosti načítání obrázku), ale snížit ji např. na 85-95%.

   Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete instalovat nějaký grafický program, dostatečné funkce najdete i u on-line editorů. Současné on-line grafické editory umožňují nejen změnu velikosti či ořez obrázku, ale i pokročilé funkce známé z komerčních editorů - nastavení kompozice (expozice, jas, kontrast, křivky, úrovně, odstín, sytost, ...), použití filtrů a efektů a dokonce i práci ve vrstvách. Pro zájemce o toto řešení doporučuji např. server BeFunky (www.befunky.com), kde najdete nejen Photo Editor (nástroj vhodný pro úpravu fotografií), ale i nástroje na tvorbu koláží a návrhář např. pro tvorbu pozvánek a oznámení. Dalším skvělým on-line pokročilým grafickým editorem, který rovněž nabízí rozhraní i v češtině, je Sumo Paint.

Informace o seznamce


   Na následujících řádcích bych rád zmínil nějaké informace týkající se této bezplatné křesťanské seznamky, popsal stručně postup obsluhy seznamky (vkládání, prohlížení, editaci i mazání inzerátů) apod. Rovněž se chci zmínit o ochraně uživatelů apod.

   O seznamce

   Tuto křesťanskou seznamku jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a do dnešního dne jí prošlo přes 4 500 inzerátů. Od uživatelů jsem se za dobu její existence dozvěděl cca o dvou desítkách vztahů, které díky této seznamce skončily svatbou. Jak můžete pochopit již z 3D ikonky seznamky, tato křesťanská seznamka má sloužit jako pomoc k nalezení přátelství či vážného vztahu mezi věřícími osobami opačného pohlaví. Vzhledem k tomu, že Římskokatolická církev má vlastní seznamku, je tato seznamka určena spíše pro ten zbytek křesťanských denominací - chcete-li, především pro protestanty. Katolíkům samozřejmě není "vstup zakázán", jde jen o to, že vážný vztah mezi katolíkem a protestantem není příliš pravděpodobný...   Vkládání nových inzerátů

   Před tím, než začnete vkládat nový inzerát, doporučuji Vám připravit si fotografii ve formátu jpg. Návrhy, jakým způsobem můžete upravit Vaše fotografie, najdete v záložce menu "Příprava fotografií". V případě, že Vám to bude připadat příliš složité, můžete mi svou fotografii poslat na mou e-mailovou adresu, já ji co nejdříve vhodně upravím (oříznu, upravím její velikost, případně provedu korekce jasu, barevného vyvážení, kontrastu, saturace apod.) a pošlu Vám ji nazpět, abyste ji mohli připojit ke svému inzerátu a vložit ji tak do seznamky.

   Vložení inzerátu včetně fotografie Vám doporučuji z několika důvodů. Jednak si můžete být jisti, že Váš inzerát pak bude mnohem čtenější, jednak umožníte potencionálním protějškům alespoň maličko Vás poznat a také Váš inzerát bude s fotografií zvýhodněn. Nejprve jsou totiž zobrazeny inzeráty s fotografií, a teprve potom inzeráty bez fotografie.

   V sekci menu "Ovládání seznamky" klikněte na možnost "Vložit nový inzerát", vyplňte jednoduchý formulář, a klikněte na tlačítko "Odeslat inzerát". O ostatní by se již měl postarat program. Po úspěšném vložení inzerátu do seznamky Vám bude nabídnuta možnost přidat k inzerátu i fotografii. Kromě toho máte možnost vložit fotografii k inzerátu kdykoli později (položka menu "Upravit inzerát").

   Občas někdo vloží místo své fotografie nějakou fotomontáž, skicu, vektorovou kresbu a podobně. Ať již je důvod jakýkoli, nedělejte to! Nebudete požívat výhod inzerátů s fotografiemi (přednostní zobrazení, výrazně větší návštěvnost i pravděpodobnost seznámení), když tam žádná fotografie vlastně není. Pokud to zjistím (nebo na to budu upozorněn), odstraním bez dalšího varování celý inzerát.

   Byl jsem upozorněn na to, že někteří lidé si inzerát vkládají několikrát. Je mi jedno, pokud svůj stávající inzerát smažete a vložíte nový (např. kvůli aktuálnosti a pozici ve výpisu). Pokud Váš inzerát najdu na seznamce více než dvakrát (a to pouze v případě, že máte zájem o přátelství i vážné seznámení), zablokuji Vám možnost vkládat inzeráty, případně i možnost na ně odpovídat! (jeden "maniak" měl svůj inzerát na seznamce cca. 15 krát). Do seznamky můžete vložit i např. pozvánku na seznamovací pobyt, ale do 14 dnů po skončení akce inzeráty ze seznamky odstraňte. Pokud ne, příště vám již vložení inzerátu nedovolím.   Prohlížení inzerátů

   Seznamka umožňuje rozšířené vyhledávání, podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Takže prostě klikněte na "Zobrazení inzerátů", a zobrazí se Vám výpis všech inzerátů. V horní části stránky najdete výběrový formulář pro výběr typu inzerátu. Zvolte požadovaný typ inzerátu, a klikněte na tlačítko "Zobrazit". Výpisy obsahují jméno, přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost (pokud je vyplněna), datum vložení, počet shlédnutí inzerátu a jeho text. Kromě toho u inzerátů s fotografií vidíte ikonku fotoaparátu, případně náhled fotografie. Kliknutím na jméno nebo náhled fotografie inzerujícího se Vám zobrazí podrobný výpis inzerátu s formulářem pro odpověď, a v případě připojené fotografie i fotografie samotná! Kliknutím na ikonku fotoaparátu se Vám zobrazí fotografie stylem Lightboxu (potemní obrazovka a fotografie se zobrazí uprostřed).   Editace a mazání inzerátů

   Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".   Ochrana uživatelů

   Tato seznamka standardně funguje bez mého zasahování. Pokud je nějaký inzerent nepříjemným způsobem opakovaně obtěžován, může mi dát vědět, a pokud to bude možné, zabráním pokračování útoků. Inzeráty porušující základní pravidla slušnosti a inzeráty bez platné e-mailové adresy budou bez varování odstraněny!!! Kvůli rozesílačům hromadných odpovědí (především spamovým robotům) jsem naprogramoval ochranu. Počet odpovědí na inzeráty z jedné IP adresy jsem omezil na 3 za den, resp. v řadě! Pokud je někomu celkem jedno, s kým se seznámí, pak nepotřebuje ani služby této seznamky. Nejvýkonnější spamoví roboti dokážou zneužívat vícero serverů (a obejít tak kontrolu IP adresy). Jakmile se o tom dozvím, zablokuji útočníka jiným způsobem.

   Inzerující se nemusí obávat zneužití jejich e-mailové adresy, protože ten, kdo na jejich inzerát prostřednictvím formuláře v seznamce reaguje, jejich internetovou adresu nezná, a nedozví se ji, pokud mu ji inzerující sám neposkytne (svou odpovědí).

Ochrana osobních údajů


   Od 25. května 2018 vstoupilo v platnost nové nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). V souvislosti se změnou legislativy bych Vás chtěl informovat, jaká Vaše osobní data mám k dispozici, jak jsou chráněna a využívána, a jaké máte s ohledem na Vaše osobní data možnosti.

   Křesťanská seznamka (www.musculus.cz/seznamka) je bezplatná internetová seznamka pro křesťany z libovolné denominace či bez církevní příslušnosti. Nicméně s ohledem na existenci samostatné seznamky pro římsko-katolickou církev ji berte spíše jako seznamku pro všechny ostatní...

   Původní verzi seznamky jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a seznamka je plně autonomní. To znamená, že jsem ji naprogramoval tak, aby moji pozornost ke svému provozu nepotřebovala. Jako její uživatelé máte možnost sami vložit nový inzerát, přidat k němu fotografii (případně ji kdykoli později odstranit), upravit inzerát, nechat si zaslat zapomenuté heslo nebo celý inzerát smazat.

   Data, která do seznamky zadáte, v ní pochopitelně musí být uložena. Je jen na Vás, kolik informací do svého profilu zadáte, některé (podle nové směrnice) citlivé údaje jsou však nutné pro provoz seznamky. Jedná se především o Vaši e-mailovou a IP adresu. Platná e-mailová adresa je nutná proto, aby Vám případní zájemci měli kam odpovědět a IP adresu kromě původní registrace uchovávám pouze dočasně - jako součást ochrany před spamovými roboty a hromadnými rozesílači odpovědí. Vaše e-mailová není v seznamce viditelná. Případní zájemci se ji mohou dozvědět pouze tak, že jim odpovíte na jejich vzkaz. Pokud s tím nesouhlasíte, svůj inzerát do seznamky nevkládejte, případně jej sami ze seznamky odstraňte!

   Ve chvíli, kdy ze seznamky inzerát odstraníte, zmizí z databáze veškeré Vámi zadaná data včetně případné fotografie - bez jejich záložního uložení a také bez možnosti je obnovit. Vaše data neslouží k rozesílání žádných reklamních e-mailů, ani nejsou předávána žádné třetí straně. Jsou určena výhradně pro provoz seznamky.

      Libor Diviš (autor seznamky)

Seznamka umožňuje:
Prohlížet inzeráty a odpovídat na ně
Vložit nový inzerát
Upravit inzerát
Zaslat zapomenuté heslo
Smazat inzerát
Napsat vzkaz do knihy hostů

Proč další seznamka?


   Dobrá otázka. Možná vás napadlo: "Vždyť přece existuje např. internetová seznamka http://seznamka.katolik.cz". To máte sice pravdu, ale přece jen se jedná primárně o seznamku Římskokatolické církve. Takže tuto seznamku berte prosím spíše jako seznamku pro celý zbytek křesťanských denominací. Je mi líto, ale myslím, že není možné, aby se dal nějaký "katolík" dohromady s nějakým protestantem (charismatikem, letničním a co já vím jaké označení si křesťané ještě vymysleli).


   Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


   Máme zde cca. 10 miliónů lidí. Když budeme počítat s průměrným věkem 70 let, s desetiletým věkovým rozpětím pro vhodný protějšek, dostaneme 7 kategorií, přičemž první 2 jsou nepodstatné (děti a mládež), a poslední 2 méně pravděpodobné (od 50 let výše). Potencionálních protějšků ve správném věkovém rozpětí tedy bude 1/14 populace (protože se Vám bude jednat pouze o opačné pohlaví - tedy alespoň doufám). To máme cca. 714 300 lidí. Budeme počítat dál. Řekněme, že se ženě "líbí" např. každý desátý muž (což jsem nejspíš ještě podhodnotil), a že stejná situace je u muže. Pak zde celkový počet musíme vydělit 100 (10*10). Takže to máme - 7143 potencionálních protějšků. Výborně, pomalu se blížíme k výsledku! Vzhledem k tomu, že opravdoví Ježíšovi učedníci (znovuzrození křesťané) jistě budou uvažovat pouze o znovuzrozeném protějšku, musíme z tohoto čísla vzít pouze odhadovaného 0,5 %. To máme necelých 36 křesťanských protějšků na celou republiku! A to jsme ani nepočítali s tím, že ten vhodný protějšek musí být "volný", což určitě není příliš pravděpodobné! Jak chcete toho pravého, nebo tu pravou v tom směšném počtu najít?


   Naštěstí Bůh, kterého znám, je Bohem zázraků, a taková "maličkost" pro Něj není problémem. A konec konců si může použít i tuto seznamku :-)


Výpis inzerátů bez výběru parametrů je omezen na 15 nejnovějších s fotografií + 30 bez fotografie


  Denisa (48)   Vážné seznámení (církev: SJ, vloženo: 25.05.2023, shlédnuto: 96x)   
Ahoj, hledám spřízněnou duši - pouze bratra SJ se kterým si "půjdeme naproti". Společně žít podle zásad, radovat se ze života, objevovat nepoznané... Mám dobré stránky i chyby, totéž očekávám u protějšku. Když má člověk rád, dá se vždy najít řešení. Ve dvou se to lépe táhne, trojitou šňůru nelze přetrhnout. Těším se na odpověď
  Zena (46)   Vážné seznámení (vloženo: 14.05.2023, shlédnuto: 151x)   
Chybí Ti pohoda ve dvou? Hledám vzdělaného sympaťáka se smyslem pro humor, který postrádá parťačku na všechno, co život přináší. Výlety, dobré filmy, knihy, divadlo, dovolené. Mám ráda zahradničení, kytky, zvířata, legraci, umím vařit a vytvářet domácí pohodu. Hledám někoho, kdo je komunikativní a rád se směje.
  Pavla (41)   Vážné seznámení (církev: AC, vloženo: 13.05.2023, shlédnuto: 108x)   
Podle přátel jsem milá, chytrá, zábavná, komunikativní, přátelská a kamarádská, se srdcem na dlani. Mám ráda přírodu, vycházky, hrady/zámky, mírnou turistiku, kempování, zahradničení, fotografování přírody a památek, poznávání nových míst atd. Hledám i přátelství. Mám 1 dítě (10 let). Jsem VŠ/177 cm/baculatější postavy, nekuřačka, alkohol výjimečně.
  Zena (46)   Vážné seznámení (vloženo: 07.05.2023, shlédnuto: 194x)   
Hledám přítele se smyslem pro humor, lásku a něhu, který alespoň tuší, co znamenají v životě slova láska, důvěra a tolerance (princové na bílém koni už neexistují, to vím). Pokud máš stejné pocity jako já, tak třeba napiš, ráda tě poznám a možná, snad...
  Žena "z jiné planety"? (43)   Přátelství (vloženo: 02.05.2023, shlédnuto: 28x)   
Nabízím něhu kotěte a ochranu medvěda pro vzácnou ženu.│Jsem hravé kotě ve statném mužském těle: Nikdy mě zdaleka nelákaly kocouroviny, po nichž muži prahnou; zato odedávna toužím po rozpustilém kočkování v podobě tvořivého experimentování s protějškem na úrovni neškodných něžností. Jsem výhradně rezervováno té, která se fyzicky ještě úplně neodevzdala muži a nehodlá tak učinit ani v blízké budoucnosti, ale současně ani nechce strádat potlačováním svých zdravých tužeb po dotyku. Bytosti, jež si uvědomuje, že člověk by měl dávat ...
  Vítek (56)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 27.04.2023, shlédnuto: 102x)   
Skutečně hledám ženu, kterou bych miloval a ona milovala mne. Holku (ženu)do nepohody. Bůh je uprostřed nás. Štěstí si můžeme dát sami s Boží pomocí.Bůh stvořil muže a ženu, aby člověk nebyl sám. Vítek
  Krasimir Deskov (56)   Vážné seznámení (vloženo: 04.04.2023, shlédnuto: 89x)   
Zdravim.Jmenuji se Krasimir.Je mi 56 let a sem muž z Bulharska.9 let sem byl ženaty v Česke Republice a mám rád Česka Republika.Byl sem znovuzrozeny v roce 1992 a od té doby sem křestan a ne kouřim take ne použivam alkohol.Hledam žena ktera miluje Boha ale take se stara o svou rodinu.Pro mne laska je neco co se buduje a to každy den.Jestly má deti budu se hovat k nim jako k mim vlastnim detem.Má emailova adresa je:krasyahead@gmail.com
  Davidt (43)   Přátelství (vloženo: 01.04.2023, shlédnuto: 53x)   
Hledám negativy dnešní doby nepoznamenanou a vůbec ne příliš dobovou nekuřačku bez (tetování, piercingu,) přílišné lásky k alkoholu a bez psa či jakýchkoliv jiných závazků. Sympatickou a inteligentní sporťandu, s níž bychom se přitahovali nejen z hlediska tělesného, ale hlavně vlastnostmi a zájmy. Děvče, které bude vášnivé, ale nepodlehlo v obavě z nemodernosti, posměchu, zmeškání apod. prvnímu svůdci, ale čeká s prvním milováním až na toho pravého, který si bude zasluhovat jeho nevinnost. Dívku, pro níž promiskuita je cizí slovo a chtěla ...
  Zena (36)   Vážné seznámení (vloženo: 29.03.2023, shlédnuto: 418x)   
Žít více, milovat více, radovat se více, ale i podporovat, pečovat. Jsem schopná a samostatná ženská, ale partner mi k životu hodně chybí. Mám vyšší štíhlou, sportovní i ženskou postavu, jsem srdečná, usměvavá, optimistická žena. Miluji pohyb, hlavně v přírodě, ale také klidnou chvilku se soustředěním jeden na druhého, nebo společně na film, hudbu.. cokoliv, co nás spojí, naladí na stejnou vlnu, nebo si jen tak popovídat o práci, blízkých lidech a (raději jen) o tom pozitivním kolem nás. Hledám partnera, který má skutečný zájem o nové setkání ...
  Poznejte se v Dolomitech (36)   Vážné seznámení (vloženo: 21.03.2023, shlédnuto: 35x)   
POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V BRENTSKÝCH DOLOMITECH: Na hory jezdí zpravidla dobří lidé a člověk zde druhého nejlépe pozná. Únava po cestě a vyčerpání po aktivně prožitém dni na túře představují jistou zátěž, pod jejímž vlivem se každý ukáže takovým, jakým ve skutečnosti opravdu je. Pojeďte si otestovat sami sebe, svého partnera, či další lidi, s nimiž se zde setkáte, a při tom si neomezeně užijte zábavy. Stálá parta slušných lidí s vysokým zastoupením křesťanských kruhů hledá další jedince stejné charakteristiky ke svému rozšíření ...
  Poznejte se v Dolomitech (36)   Vážné seznámení (vloženo: 21.03.2023, shlédnuto: 30x)   
POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V BRENTSKÝCH DOLOMITECH: Na hory jezdí zpravidla dobří lidé a člověk zde druhého nejlépe pozná. Únava po cestě a vyčerpání po aktivně prožitém dni na túře představují jistou zátěž, pod jejímž vlivem se každý ukáže takovým, jakým ve skutečnosti opravdu je. Pojeďte si otestovat sami sebe, svého partnera, či další lidi, s nimiž se zde setkáte, a při tom si neomezeně užijte zábavy. Stálá parta slušných lidí s vysokým zastoupením křesťanských kruhů hledá další jedince stejné charakteristiky ke svému rozšíření ...
  Tomáš (25)   Vážné seznámení (církev: Boha studuji sám od srdce , vloženo: 18.03.2023, shlédnuto: 103x)   
Ahoj, Jmenuji se Tomáš Je mi 24 let. Hledám vztah s normální ženou co vi co chce nehledám chtíč!.ale čistú Lásku bez lhaní a hádke je ťažké najit ženu co vy co chce byl bych rád kdyby se tu nějaká našla a chcela by se dozvědět vic :) teším se na zprávy ❤️
  Veverička (49)   Vážné seznámení (církev: Evangelikální, vloženo: 11.03.2023, shlédnuto: 362x)   
Ráda se potkám s věřícím mužem pro společný pěkný život. Mám ráda přírodu a výhledy do hezké krajiny. Víru mám jako součást každodenního života. Vnímáš-li to jako blízké, tak to je fajn. Líbí se mi pěší turistika, dobrý film, či kniha, zdravá výživa. Občas praktikuji i vegetariánství a veganství. Mám pejska. Ráda bych v budoucnu uměla hrát na klasickou kytaru. A jestli už umíš, chtěl bys mi pomoci umět? Mně by se líbilo i se od sebe něco nové vzájemně naučit. Mohu doučit např. plavání. Je prima vzájemně klidné jednání, důvěra ...
  Kateřina (48)   Vážné seznámení (církev: Církev víry Milost, vloženo: 10.03.2023, shlédnuto: 437x)   
Můj oblíbený verš z Bible je: "A tak zůstává víra, naděje, láska, ale největší z té trojice je láska". Věřím, že touto cestou potkám muže, se kterým si budu rozumět. Takového, který mě bude mít rád jaká jsem, bude mou oporou v každodenním životě a bude pro mě duchovním vzorem. Jsem žena veselé a nekonfliktní povahy, se smyslem pro humor. Jsem pracovitá a pečlivá. Ráda poznávám nové lidi. Profesně se realizuji v pomáhající profesi.
  Václav (25)   Přátelství (církev: Církev adventistů sedmého dne, vloženo: 05.03.2023, shlédnuto: 114x)   
Ahoj, hledám přátelství a časem třeba vztah. Baví mě studium přírodních věd a práce s mládeží. Přeji všem požehnaný čas :)  David (46)   Vážné seznámení (církev: sbor na Hoře KRÁLE, vloženo: 26.05.2023, shlédnuto: 6x)
Ať naše dlaně nejsou studené a nohy neběhaj jen za ziskem a ztrátou... Potřebuji opravdovou ženskou, co žije KRISTU a druhým - co se nebojí žít na horách a nefňuká nad ňákou rtěnkou a mobilem či podobnýma "umělinama" dnů honby za zážitky... Tak.
  Jarda (55)   Vážné seznámení (církev: protestanská, vloženo: 22.05.2023, shlédnuto: 15x)
Ahoj, rád se seznámím s ženou,která je sportovně založená ,věřící a taky nechce být sama.Jsem rozvedený a mám jedno dítě.
  Pavlina (56)   Vážné seznámení (církev: Jsem věřící , vloženo: 13.05.2023, shlédnuto: 50x)
Zdravim,hledám nejprve jen kamaráda na výlety, setkávání, později se uvidí. Nejlépe věřícího, klidného, nekomfliktniho,přiměřeně mému věku.
  Nina (51)   Vážné seznámení (církev: Protestantská , vloženo: 08.05.2023, shlédnuto: 68x)
Ráda seznámím se z rozhodným ,znovuzrozeným mužem a vyřešenou minulostí
  Lena (47)   Vážné seznámení (vloženo: 07.05.2023, shlédnuto: 77x)
Hledám muže pro sváteční i všední život. Jsi věřící, nekouříš a svůj ev. minulý vztah máš také již vyřešený. Byla bych ráda, kdybychom se mohli doplňovat po praktické stránce, ale i duchovní.
  Daniela (47)   Vážné seznámení (vloženo: 22.04.2023, shlédnuto: 65x)
Dobrý den, Tady DanielA z Tabora Hledám tímto způsobem vericiho muze 38 - 50 let na vážný vztah . Je mi 46 let. Srdečně Daniela
  Kateřina (43)   Vážné seznámení (vloženo: 22.04.2023, shlédnuto: 117x)
Hledám Tebe ,mou spřízněnou duši, která ví kdo je a co chce, Tvá práce Tě naplňuje, ale k úplnému štěstí Ti chybím já ,se kterou budeš žít v lásce a úctě,v domku obklopeni přírodou.
  Miloslava Pospíšilová (63)   Vážné seznámení (vloženo: 20.04.2023, shlédnuto: 78x)
Chtěla bych touto cestou najít přítele který nechce být sám, chce to ve svém životě změnit a touží po blízké osobě
  Terri Havránková (57)   Vážné seznámení (vloženo: 28.03.2023, shlédnuto: 110x)
Žena hledá muže kde jsi čekám na Tebe..
  Petr (49)   Vážné seznámení (církev: Svědkové Jehovovi, vloženo: 17.03.2023, shlédnuto: 36x)
Hledám pokřtěnou ženu Svědkyni Jehovovou k seznámení.Mé zájmy jsou studium bible a četba bible,pravidelné setkávání na schromážděních,procházky v přírodě za každého počasí.Jsem muž 48 letý pracující a bydlící ve vlastním rodinném domku se zahradou.Hledám sestru,která by chtěla bydlet v rodinném domku se zahradou.
  Miloš (48)   Vážné seznámení (církev: Rímskokatolícka , vloženo: 14.03.2023, shlédnuto: 55x)
Hladam inteligetnu zenu
  Lukáš (27)   Vážné seznámení (církev: Protestanská - JB/BJB/CB..., vloženo: 05.03.2023, shlédnuto: 45x)
Nějaká obyčejná fajn holka pro život, z rozumného okolí? Neboj se napsat. Můžeme prohodit pár zpráv, projí se, popovídat a uvidíme? Boží vůle je přední, ale proč jí nezkusit jít naproti. I přátelství má svojí cenu. Pokud inzerát čteš tak platí :) Těším se. Lukáš PS: je mi 26.
  Sokara (32)   Vážné seznámení (vloženo: 02.03.2023, shlédnuto: 162x)
Ahoj, hledám upřímného (žádného lháře) chlapa na trvalý vztah. Trávili by jsme společné pohodu i nepohodu a kdo hlavně ví co chce a do budoucna přemýšlí na založení rodiny. Tak jako já nezáleží mi na vzhledu ale na tom co máš uvnitř nehledám krásu ta srdce nemá hledám srdce krása přijde sama nikdo není dokonalý každý máme své kouzlo a své chyby ale nedokonalost , Uplně jsem obyčejná žena, která umí mít ráda může se vším co k němu patří. Mám ráda společné aktivity (výlety do přírody, po památkách, za kulturou, kolo, zábavu, Sport ...
  Ludmila (75)   Vážné seznámení (církev: Cirkev adventistu sedmeho dne, vloženo: 23.02.2023, shlédnuto: 53x)
Ozve se mi z Prahy ci blizkeho okoli nekurak, neholdujici alkoholu, po 70. roku veku, kteremu nechybi charakter, dobre srdce, vira v Boha a inteligence pro hezke doziti v lasce bez sexu? Co pozaduji, to nabizim. Cirkevni snatek mozny.
  Jiri (42)   Vážné seznámení (vloženo: 17.02.2023, shlédnuto: 58x)
Milý, upřímný a sportovně založený lékař vyznávající tradiční křesťanské hodnoty hledá partnerku podobných vlastností pro založení rodiny.
  On (46)   Vážné seznámení (vloženo: 11.02.2023, shlédnuto: 101x)
Nebyl jsem připravenej, teď už jsem... Jeden stařík mi v horách karpatských řekl: "Až budeš mít úctu ke KRISTU - a tak i ženě a také k sobě, pak najdeš teprv Tu pravou." Hledám právě takovou, neboť s lidmi, co úctu k BOHU a druhejm ztratili a JEHO věci neberou nebo jen po svém, s takovejma i dle toho dědy (a mne) nemá cenu ztrácet čas. Úcta je koření a držák manželství, láska náplní - a já v NĚM stojím pevně, už... Proto hledám jen Tebe, takovou už.
  Draha (61)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 05.02.2023, shlédnuto: 83x)
Ahoj, hledám muže, spřízněnou duši, na trávení všedních i svátečních chvil.
  Veronika (35)   Přátelství (církev: římskokatolická, vloženo: 02.02.2023, shlédnuto: 72x)
Ahoj,hledám tanečního partnera věku 27-43 let na studentský taneční kurz,jsem z Ostravy,v případě zájmu mi napiš na můj email: vercab88@seznam.cz,budu se těšit na tvou odpověď
  vilém (58)   Vážné seznámení (církev: KNT, vloženo: 20.01.2023, shlédnuto: 103x)
Hledám moudrou a spravedlivou ženu do manželství dle Božího zákona, která by měla zájem se vdát a sdílet se mnou život?
  Jirka (57)   Vážné seznámení (vloženo: 10.01.2023, shlédnuto: 138x)
Hledám věřící ženu, která následuje Pána Ježíše a je otevřená k proměně působené Duchem.
  Jarda Štepanek (60)   Přátelství (církev: rimskokatolicka, vloženo: 03.01.2023, shlédnuto: 73x)
Ahoj,hledám přátelství na bázi upřímnosti před námi navzájem a Bohem.muzes být ženo odkudkoliv-sms doletí kamkoliv.jarda telef.733 415 606
  Jindra (29)   Vážné seznámení (církev: Věřící, nenáboženský., vloženo: 27.12.2022, shlédnuto: 80x)
Hledám ženu, dívku, srdcem věřící. Jak v Ježíše, tak i lásku a blízkost mezi mužem a ženou. Foto v případě zájmu, výměnou. J
  Gertruda (18)   Vážné seznámení (církev: Islám, vloženo: 18.12.2022, shlédnuto: 122x)
Čuskýýý <333 miluju kočky ale taky hodně kluky
  Robert (49)   Vážné seznámení (církev: Katolická , vloženo: 18.12.2022, shlédnuto: 103x)
Hledám Ženu na Vážný Vztach.Pracujici Bezdětný...S celé ČR
  Emi (47)   Vážné seznámení (vloženo: 28.11.2022, shlédnuto: 230x)
Som tvorivé a zvedavé ženské stvorenie. Verím, že Boh všetko veľmi dobre nadesignoval a teda, že zdieľaná radosť je dvojnásobná a zdieľaná starosť polovičná.
  Karel (71)   Vážné seznámení (vloženo: 17.11.2022, shlédnuto: 83x)
Hledám věřící ženu i z širokého okolí s primárním vztahem ke Kristu. Více o mě a foto do emailu, Karel
  Petr (59)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 06.11.2022, shlédnuto: 106x)
Ahoj, je mně 58 roků, SŠ, 185, hledám vážnou známost. Jsem klidný, vyrovnaný člověk, životní optimista, jsem extrovert, hodně komunikativní, prý pohledný, hraji na kytaru a zpívám. Bydlím v rodinném domě v Blansku, rád zašlu svoje foto, odpovím všem, hezký den. Petr
  Veronika (19)   Vážné seznámení (církev: Katolicka, vloženo: 20.10.2022, shlédnuto: 216x)
Hledám kluka na seznameni
  Roman Halamicek (44)   Vážné seznámení (vloženo: 09.10.2022, shlédnuto: 174x)
Hledám ženu do pohody i nepohody ozve se nějaká čas ukáže víc.....
  lakejsa (32)   Vážné seznámení (vloženo: 06.10.2022, shlédnuto: 214x)
Ahojky hledám seznámení