Křesťanská seznamka

Kontaktní informace


Diviš Libor
URL: www.musculus.cz
E-mail: infomusculus.cz
Skype: libordivis

Moje další projekty:
www.obohu.cz - server O Bohu (biblické rozbory, úvahy, programy, ....)
www.obohu.cz/bible - Studijní on-line bible (SOB) - internetový biblický program pro každého
www.obohu.cz/sob - diskusní fórum k Studijní on-line bibli ve 3 jazycích (CZ, DE, EN)
www.musculus.cz/kulturistika - server zaměřený zejména na bezsteroidovou kulturistiku
www.musculus.cz/ppp - server věnovaný poruchám příjmu potravy (PPP)

Příprava fotografií


   Kdo trošku dělá s počítačem, asi nebude mít problém s úpravou obrázků. Pro změnu velikosti fotografií, jasu, kontrastu, saturace, vyvážení, ořez apod. existuje velké množství grafických programů, jak sharewarových (např. Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks apod.), tak freewarových (Gimp, XnView, FastStone Image Viewer apod.).

   Jako jednoduché a velice pohodlné řešení pro operační systém Windows bych Vám doporučoval bezplatný prohlížeč XnView, který si můžete stáhnout na adrese www.xnview.com. Tento program podporuje více než 400 formátů, dávkové konverze, a má všechny funkce, které může průměrný uživatel potřebovat. Je lokalizován i do českého jazyka, takže jeho obsluha pro Vás jistě bude maličkostí. Pro Vás bude asi nejdůležitější funkcí možnost ořezů (Prostě myší vytvoříte požadovaný výřez ve tvaru obdélníku, a kliknete na ikonku nůžek) a změny velikosti (stačí použít klávesovou zkratku SHIFT + S). U fotografií můžete nastavovat nejrůznější parametry, u ukládaného obrázku máte možnost v možnostech nastavit požadovanou kompresi obrázku typu JPG. Doporučuji Vám nepoužívat kvalitu 100% (kvůli velikosti výsledného souboru, a tedy i rychlosti načítání obrázku), ale snížit ji např. na 85-95%.

   Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete instalovat nějaký grafický program, dostatečné funkce najdete i u on-line editorů. Současné on-line grafické editory umožňují nejen změnu velikosti či ořez obrázku, ale i pokročilé funkce známé z komerčních editorů - nastavení kompozice (expozice, jas, kontrast, křivky, úrovně, odstín, sytost, ...), použití filtrů a efektů a dokonce i práci ve vrstvách. Pro zájemce o toto řešení doporučuji např. server BeFunky (www.befunky.com), kde najdete nejen Photo Editor (nástroj vhodný pro úpravu fotografií), ale i nástroje na tvorbu koláží a návrhář např. pro tvorbu pozvánek a oznámení. Dalším skvělým on-line pokročilým grafickým editorem, který rovněž nabízí rozhraní i v češtině, je Sumo Paint.

Informace o seznamce


   Na následujících řádcích bych rád zmínil nějaké informace týkající se této bezplatné křesťanské seznamky, popsal stručně postup obsluhy seznamky (vkládání, prohlížení, editaci i mazání inzerátů) apod. Rovněž se chci zmínit o ochraně uživatelů apod.

   O seznamce

   Tuto křesťanskou seznamku jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a do dnešního dne jí prošlo přes 4 500 inzerátů. Od uživatelů jsem se za dobu její existence dozvěděl cca o dvou desítkách vztahů, které díky této seznamce skončily svatbou. Jak můžete pochopit již z 3D ikonky seznamky, tato křesťanská seznamka má sloužit jako pomoc k nalezení přátelství či vážného vztahu mezi věřícími osobami opačného pohlaví. Vzhledem k tomu, že Římskokatolická církev má vlastní seznamku, je tato seznamka určena spíše pro ten zbytek křesťanských denominací - chcete-li, především pro protestanty. Katolíkům samozřejmě není "vstup zakázán", jde jen o to, že vážný vztah mezi katolíkem a protestantem není příliš pravděpodobný...   Vkládání nových inzerátů

   Před tím, než začnete vkládat nový inzerát, doporučuji Vám připravit si fotografii ve formátu jpg. Návrhy, jakým způsobem můžete upravit Vaše fotografie, najdete v záložce menu "Příprava fotografií". V případě, že Vám to bude připadat příliš složité, můžete mi svou fotografii poslat na mou e-mailovou adresu, já ji co nejdříve vhodně upravím (oříznu, upravím její velikost, případně provedu korekce jasu, barevného vyvážení, kontrastu, saturace apod.) a pošlu Vám ji nazpět, abyste ji mohli připojit ke svému inzerátu a vložit ji tak do seznamky.

   Vložení inzerátu včetně fotografie Vám doporučuji z několika důvodů. Jednak si můžete být jisti, že Váš inzerát pak bude mnohem čtenější, jednak umožníte potencionálním protějškům alespoň maličko Vás poznat a také Váš inzerát bude s fotografií zvýhodněn. Nejprve jsou totiž zobrazeny inzeráty s fotografií, a teprve potom inzeráty bez fotografie.

   V sekci menu "Ovládání seznamky" klikněte na možnost "Vložit nový inzerát", vyplňte jednoduchý formulář, a klikněte na tlačítko "Odeslat inzerát". O ostatní by se již měl postarat program. Po úspěšném vložení inzerátu do seznamky Vám bude nabídnuta možnost přidat k inzerátu i fotografii. Kromě toho máte možnost vložit fotografii k inzerátu kdykoli později (položka menu "Upravit inzerát").

   Občas někdo vloží místo své fotografie nějakou fotomontáž, skicu, vektorovou kresbu a podobně. Ať již je důvod jakýkoli, nedělejte to! Nebudete požívat výhod inzerátů s fotografiemi (přednostní zobrazení, výrazně větší návštěvnost i pravděpodobnost seznámení), když tam žádná fotografie vlastně není. Pokud to zjistím (nebo na to budu upozorněn), odstraním bez dalšího varování celý inzerát.

   Byl jsem upozorněn na to, že někteří lidé si inzerát vkládají několikrát. Je mi jedno, pokud svůj stávající inzerát smažete a vložíte nový (např. kvůli aktuálnosti a pozici ve výpisu). Pokud Váš inzerát najdu na seznamce více než dvakrát (a to pouze v případě, že máte zájem o přátelství i vážné seznámení), zablokuji Vám možnost vkládat inzeráty, případně i možnost na ně odpovídat! (jeden "maniak" měl svůj inzerát na seznamce cca. 15 krát). Do seznamky můžete vložit i např. pozvánku na seznamovací pobyt, ale do 14 dnů po skončení akce inzeráty ze seznamky odstraňte. Pokud ne, příště vám již vložení inzerátu nedovolím.   Prohlížení inzerátů

   Seznamka umožňuje rozšířené vyhledávání, podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Takže prostě klikněte na "Zobrazení inzerátů", a zobrazí se Vám výpis všech inzerátů. V horní části stránky najdete výběrový formulář pro výběr typu inzerátu. Zvolte požadovaný typ inzerátu, a klikněte na tlačítko "Zobrazit". Výpisy obsahují jméno, přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost (pokud je vyplněna), datum vložení, počet shlédnutí inzerátu a jeho text. Kromě toho u inzerátů s fotografií vidíte ikonku fotoaparátu, případně náhled fotografie. Kliknutím na jméno nebo náhled fotografie inzerujícího se Vám zobrazí podrobný výpis inzerátu s formulářem pro odpověď, a v případě připojené fotografie i fotografie samotná! Kliknutím na ikonku fotoaparátu se Vám zobrazí fotografie stylem Lightboxu (potemní obrazovka a fotografie se zobrazí uprostřed).   Editace a mazání inzerátů

   Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".   Ochrana uživatelů

   Tato seznamka standardně funguje bez mého zasahování. Pokud je nějaký inzerent nepříjemným způsobem opakovaně obtěžován, může mi dát vědět, a pokud to bude možné, zabráním pokračování útoků. Inzeráty porušující základní pravidla slušnosti a inzeráty bez platné e-mailové adresy budou bez varování odstraněny!!! Kvůli rozesílačům hromadných odpovědí (především spamovým robotům) jsem naprogramoval ochranu. Počet odpovědí na inzeráty z jedné IP adresy jsem omezil na 3 za den, resp. v řadě! Pokud je někomu celkem jedno, s kým se seznámí, pak nepotřebuje ani služby této seznamky. Nejvýkonnější spamoví roboti dokážou zneužívat vícero serverů (a obejít tak kontrolu IP adresy). Jakmile se o tom dozvím, zablokuji útočníka jiným způsobem.

   Inzerující se nemusí obávat zneužití jejich e-mailové adresy, protože ten, kdo na jejich inzerát prostřednictvím formuláře v seznamce reaguje, jejich internetovou adresu nezná, a nedozví se ji, pokud mu ji inzerující sám neposkytne (svou odpovědí).

Ochrana osobních údajů


   Od 25. května 2018 vstoupilo v platnost nové nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). V souvislosti se změnou legislativy bych Vás chtěl informovat, jaká Vaše osobní data mám k dispozici, jak jsou chráněna a využívána, a jaké máte s ohledem na Vaše osobní data možnosti.

   Křesťanská seznamka (www.musculus.cz/seznamka) je bezplatná internetová seznamka pro křesťany z libovolné denominace či bez církevní příslušnosti. Nicméně s ohledem na existenci samostatné seznamky pro římsko-katolickou církev ji berte spíše jako seznamku pro všechny ostatní...

   Původní verzi seznamky jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a seznamka je plně autonomní. To znamená, že jsem ji naprogramoval tak, aby moji pozornost ke svému provozu nepotřebovala. Jako její uživatelé máte možnost sami vložit nový inzerát, přidat k němu fotografii (případně ji kdykoli později odstranit), upravit inzerát, nechat si zaslat zapomenuté heslo nebo celý inzerát smazat.

   Data, která do seznamky zadáte, v ní pochopitelně musí být uložena. Je jen na Vás, kolik informací do svého profilu zadáte, některé (podle nové směrnice) citlivé údaje jsou však nutné pro provoz seznamky. Jedná se především o Vaši e-mailovou a IP adresu. Platná e-mailová adresa je nutná proto, aby Vám případní zájemci měli kam odpovědět a IP adresu kromě původní registrace uchovávám pouze dočasně - jako součást ochrany před spamovými roboty a hromadnými rozesílači odpovědí. Vaše e-mailová není v seznamce viditelná. Případní zájemci se ji mohou dozvědět pouze tak, že jim odpovíte na jejich vzkaz. Pokud s tím nesouhlasíte, svůj inzerát do seznamky nevkládejte, případně jej sami ze seznamky odstraňte!

   Ve chvíli, kdy ze seznamky inzerát odstraníte, zmizí z databáze veškeré Vámi zadaná data včetně případné fotografie - bez jejich záložního uložení a také bez možnosti je obnovit. Vaše data neslouží k rozesílání žádných reklamních e-mailů, ani nejsou předávána žádné třetí straně. Jsou určena výhradně pro provoz seznamky.

      Libor Diviš (autor seznamky)

Seznamka umožňuje:
Prohlížet inzeráty a odpovídat na ně
Vložit nový inzerát
Upravit inzerát
Zaslat zapomenuté heslo
Smazat inzerát
Napsat vzkaz do knihy hostů

Proč další seznamka?


   Dobrá otázka. Možná vás napadlo: "Vždyť přece existuje např. internetová seznamka http://seznamka.katolik.cz". To máte sice pravdu, ale přece jen se jedná primárně o seznamku Římskokatolické církve. Takže tuto seznamku berte prosím spíše jako seznamku pro celý zbytek křesťanských denominací. Je mi líto, ale myslím, že není možné, aby se dal nějaký "katolík" dohromady s nějakým protestantem (charismatikem, letničním a co já vím jaké označení si křesťané ještě vymysleli).


   Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


   Máme zde cca. 10 miliónů lidí. Když budeme počítat s průměrným věkem 70 let, s desetiletým věkovým rozpětím pro vhodný protějšek, dostaneme 7 kategorií, přičemž první 2 jsou nepodstatné (děti a mládež), a poslední 2 méně pravděpodobné (od 50 let výše). Potencionálních protějšků ve správném věkovém rozpětí tedy bude 1/14 populace (protože se Vám bude jednat pouze o opačné pohlaví - tedy alespoň doufám). To máme cca. 714 300 lidí. Budeme počítat dál. Řekněme, že se ženě "líbí" např. každý desátý muž (což jsem nejspíš ještě podhodnotil), a že stejná situace je u muže. Pak zde celkový počet musíme vydělit 100 (10*10). Takže to máme - 7143 potencionálních protějšků. Výborně, pomalu se blížíme k výsledku! Vzhledem k tomu, že opravdoví Ježíšovi učedníci (znovuzrození křesťané) jistě budou uvažovat pouze o znovuzrozeném protějšku, musíme z tohoto čísla vzít pouze odhadovaného 0,5 %. To máme necelých 36 křesťanských protějšků na celou republiku! A to jsme ani nepočítali s tím, že ten vhodný protějšek musí být "volný", což určitě není příliš pravděpodobné! Jak chcete toho pravého, nebo tu pravou v tom směšném počtu najít?


   Naštěstí Bůh, kterého znám, je Bohem zázraků, a taková "maličkost" pro Něj není problémem. A konec konců si může použít i tuto seznamku :-)


Výpis inzerátů bez výběru parametrů je omezen na 15 nejnovějších s fotografií + 30 bez fotografie


  Dominik (33)   Vážné seznámení (vloženo: 06.12.2023, shlédnuto: 8x)   
Hľadám romanticky založenú ženy, veriacu, vyznávajúcu tradičné hodnoty, ktorá preferuje rodinný život a deti pred kariérou. Ďakujem
  Žena "z jiné planety"? (44)   Přátelství (vloženo: 05.12.2023, shlédnuto: 4x)   
Nabízím něhu kotěte a ochranu medvěda pro vzácnou ženu.│Jsem hravé kotě ve statném mužském těle: Nikdy mě zdaleka nelákaly kocouroviny, po nichž muži prahnou; zato odedávna toužím po rozpustilém kočkování v podobě tvořivého experimentování s protějškem na úrovni neškodných něžností. Jsem výhradně rezervováno té, která se fyzicky ještě úplně neodevzdala muži a nehodlá tak učinit ani v blízké budoucnosti, ale současně ani nechce strádat potlačováním svých zdravých tužeb po dotyku. Bytosti, jež si uvědomuje, že člověk by měl dávat ...
  Zdeněk (47)   Vážné seznámení (vloženo: 29.11.2023, shlédnuto: 44x)   
Hledám milou ženu pro život v dobrém i ve zlém, hledám lásku, věrnost. toleranci. Jsem 47letý pohodář, svobodný, bezdětný, nekonfliktní. Sdílet sebe i to co máme společné a co společné nemáme, tím se doplníme, abychom byli jedním celkem.
  Stanislav (47)   Vážné seznámení (církev: Křestan, vloženo: 28.11.2023, shlédnuto: 33x)   
Rád bych našel ženu pro vytvoření pěkného vztahu.
  Pro pěší i lyžaře: ZIMNÍ POHÁDKA POD MATTERHORNEM ve 3 podobách (36)   Vážné seznámení (vloženo: 23.11.2023, shlédnuto: 23x)   
Pro pěší i lyžaře: ZIMNÍ POHÁDKA POD MATTERHORNEM ve 3 podobách ● Lyžařsky sportovně s využitím všech 360 km sjezdových tratí různých náročností, ● na lyžích rekreačně s poznáváním mnoha s lyžováním spojených i nesouvisejících pozoruhodností, stále v obklopení nádherným panoramatem ● a v neposlední řadě formou zimní procházkové turistiky. Při té si budete mezi jednotlivými cíli pohodlně „plout v oblacích“ nad zasněženou horskou krajinou, chráněni kabinkovou či kabinovou lanovkou nebo oknem nejvýše vedoucí zubačky pod širým nebem v Evropě. A při pohledu z okénka si říkat, jak Bůh stvořil krásný svět. V těchto končinách to nemůže popřít ani ateista. Pro toho, kdo by se nemohl dočkat letních zážitků v horách, je tu zimní alternativa poznávání jejich krás na lyžích či snowboardu nebo pěšmo s pomocí lanových drah. Tentokráte mezi čtyřtisícovkami na pomezí Itálie, Francie a Švýcarska. Pozvánka ...
  Pro pěší i lyžaře: ZIMNÍ POHÁDKA POD MATTERHORNEM ve 3 podobách (36)   Vážné seznámení (vloženo: 23.11.2023, shlédnuto: 9x)   
Pro pěší i lyžaře: ZIMNÍ POHÁDKA POD MATTERHORNEM ve 3 podobách ● Lyžařsky sportovně s využitím všech 360 km sjezdových tratí různých náročností, ● na lyžích rekreačně s poznáváním mnoha s lyžováním spojených i nesouvisejících pozoruhodností, stále v obklopení nádherným panoramatem ● a v neposlední řadě formou zimní procházkové turistiky. Při té si budete mezi jednotlivými cíli pohodlně „plout v oblacích“ nad zasněženou horskou krajinou, chráněni kabinkovou či kabinovou lanovkou nebo oknem nejvýše vedoucí zubačky pod širým nebem v Evropě. A při pohledu z okénka si říkat, jak Bůh stvořil krásný svět. V těchto končinách to nemůže popřít ani ateista. Pro toho, kdo by se nemohl dočkat letních zážitků v horách, je tu zimní alternativa poznávání jejich krás na lyžích či snowboardu nebo pěšmo s pomocí lanových drah. Tentokráte mezi čtyřtisícovkami na pomezí Itálie, Francie a Švýcarska. Pozvánka ...
  Zena (35)   Vážné seznámení (vloženo: 15.11.2023, shlédnuto: 212x)   
Hledám tady svou spřízněnou duši. Přála bych si ve vztahu zažít lásku, důvěru, pochopení a podporu, ocenění, respekt, vzájemné sdílení našich pohledů na svět, emocí, hodnot. Zažít ve vztahu "my" - ne jen "já & ty" nebo dokonce "já versus ty"! Upřímně spolu mluvit o nás a našich snech a plánech. Taky spolu prožívat intimitu, objetí, pohlazení, doteky. Společný čas i otevřenost světu kolem nás.To, co tu popisuji jako svou touhu, bych také ráda nabídla - tomu, kdo to ocení. Jsi tu?
  Vítek (51)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 11.11.2023, shlédnuto: 65x)   
Už dlouho tě hledám. A nemohu tě nalézt. Ale vím, že někde jsi. Tak pojďme tomu zázraku lásky naproti. Bůh nám ji dal a řekl, že láska je to nejdůležitější.
  Daniela (47)   Vážné seznámení (vloženo: 11.11.2023, shlédnuto: 169x)   
Dobrý den,tady Daniela .Rada bych našla muze pro společný život ve dvou .Rada bych ještě měla partnera a nezůstala sama.prosim pište na 776866979
  Roman (57)   Vážné seznámení (církev: Křesťanské sbory, vloženo: 11.11.2023, shlédnuto: 70x)   
Buď jak buď zpívám si každý den a mám raději naději. Rád bych poznal partnerku pro život každodenní i s chválením našeho Pána. Jsem nekuřák, již abstinent s radostným náhledem na svět.
  Davidt (44)   Přátelství (vloženo: 10.11.2023, shlédnuto: 14x)   
Hledám negativy dnešní doby nepoznamenanou a vůbec ne příliš dobovou nekuřačku bez (tetování, piercingu,) přílišné lásky k alkoholu a bez psa či jakýchkoliv jiných závazků. Sympatickou a inteligentní sporťandu, s níž bychom se přitahovali nejen z hlediska tělesného, ale hlavně vlastnostmi a zájmy. Děvče, které bude vášnivé, ale nepodlehlo v obavě z nemodernosti, posměchu, zmeškání apod. prvnímu svůdci, ale čeká s prvním milováním až na toho pravého, který si bude zasluhovat jeho nevinnost. Dívku, pro níž promiskuita je cizí slovo a chtěla ...
  Martina (42)   Vážné seznámení (vloženo: 06.11.2023, shlédnuto: 214x)   
Věřím, že ke mě patří polovička, která hledá právě mě.. která touží stejně tak po svobodě a růstu jako po sdílení, pochopení a obětí ve vzájemné úctě. Společné nalezeni radosti a štěstí v běžných dnech..
  David (26)   Vážné seznámení (vloženo: 28.10.2023, shlédnuto: 75x)   
Rád bych se seznámil s milou a věřící dívkou podobného věku. S dívkou, pro kterou je důležitá rodina a vztah založený na křesťanských hodnotách. Učím na ZŠ, ale zároveň ještě dálkově studuju. Mám rád vůni jalovce a mořské soli a jsem tak trochu britofil.
  David Juda Jákob (40)   Vážné seznámení (církev: Ježíš, vloženo: 17.09.2023, shlédnuto: 92x)   
Jsem David Juda Jákob a moc nevěřím že se to povede, neznám tuhle seznamku a jsem již dlouho sám. V bibli se píše že kdo našel ženu našel přízeň u Hospodina, tak to zkusím jestli mě má můj Bůh rád. Jsem veselý hodný milý, umím vařit prát žehlit uklízet, mám malého pejska fanynku, chutnají mi lipánci a pracuji jako zpěvák. Umím programovat, skládat písně, zpívat, filozofovat, na facebooku mám oblíbenou stránku s citáty, rád čtu bibli, žalmy a poslouchám gregoriánské chorály. Pokud jsi to dočetla až sem určitě si říkáš, ten je dokonalý ...
  Johanka (36)   Vážné seznámení (vloženo: 12.09.2023, shlédnuto: 414x)   
Najdu tady toho pravého pro život který miluje Ježíše a žije jeho slova pokud ano nápis  Hledám a zkouším (22)   Vážné seznámení (vloženo: 02.12.2023, shlédnuto: 22x)
Ráda poznám muže do 30 let, který by rád v budoucnu rodinu a vztah s pevnými základy. Více ve zprávě.
  Vážný vztah (36)   Vážné seznámení (vloženo: 24.11.2023, shlédnuto: 50x)
Hledám věřícího parťáka pro život.
  Adolf (55)   Vážné seznámení (vloženo: 27.10.2023, shlédnuto: 31x)
Hledám ženu uznávající tradiční hodnoty. To je celé.
  Zena (35)   Vážné seznámení (vloženo: 24.09.2023, shlédnuto: 97x)
Najdu Tě? Jsem jen obyčejná ženský, která by ještě chtěla zažít trochu lásky, porozumění. hledám parťáka do pohody i nepohody, který se mnou bude prožívat různé situace ať už radostné, tak i ty neradostné. Človíčka , který se mnou bude chtít trávit čas. Kdo ocení rodinné zázemí, upřímnost, kdo nemá rád faleš, lež. Mám ráda lyžování, jízdu na kole, cestování, stanování, bruslení....
  Miloslava (63)   Vážné seznámení (vloženo: 16.09.2023, shlédnuto: 92x)
Ráda bych touto cestou poznala přítele pro krásný vztah ,plný důvěry, tolerance
  Jirda (49)   Vážné seznámení (církev: Římskokatolická, vloženo: 11.09.2023, shlédnuto: 25x)
Ahoj. Hledám hodnou ženu (i s dítětem) pro společný život. Mám zdravotní handicap, bydlím ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Moji fotku pošlu v odpovědi. Jsem 175 cm vysoký, štíhlejší postavy. Předem děkuji za každou odpověď.
  Jiří (47)   Vážné seznámení (církev: CASD, vloženo: 15.08.2023, shlédnuto: 76x)
Muž, pracující pro epileptiky (ve spolupráci s lékaři,...), mající zájem rozjet centrum pro tyto lidi v Jihočeském kraji, a současně teolog s hlubokým vztahem k Ježíši v jedné osobě, hledá partnerku s blízkými cíli (nejlépe zdravotnici, či sociální pracovnici, ale není podmínkou, předně mi záleží na vztahu), jsem nekuřák, turista, když je čas skládám básně.
  Petra (44)   Vážné seznámení (církev: Apoštolská , vloženo: 30.07.2023, shlédnuto: 205x)
Ráda poznám prima muže pro další roky života. Mám vyřešenou minulost a ráda bych užívala život ve dvou. Víra, naděje a láska ať nás provází.
  Zuzka (45)   Vážné seznámení (církev: Evangelikální , vloženo: 22.07.2023, shlédnuto: 190x)
Potkám tady věřícího může, který miluje Boha, avšak rád by našel a miloval ( a byl milován ) i druheho člověka tou vylitou láskou Agape? Fotografie ráda zašlu na email, pokud budeš mít zájem o komunikaci.
  David (49)   Vážné seznámení (vloženo: 19.07.2023, shlédnuto: 79x)
Ctít KRISTA a i partnera - ženu a milovat Ji, toť můj cíl. Byl jsem egoistka většinu let, teď žiju, sláva BOHU. Juuůpííí ! Kde jsi, má vzácná květino?, co žiješ BERÁNKOVI, tedy LÁSCE - a ne mobilu a spol. :-)
  Zena (35)   Vážné seznámení (vloženo: 10.07.2023, shlédnuto: 158x)
Hledám partnera, časem i pro společné soužití. Někoho sečtělého, se smyslem pro humor, férového, srdečného, komunikativního, pro rodinu a co umí táhnout za jeden provaz. Co požaduji také nabízím. Nápady na kulturní, sportovní apod. příjemné trávení volného času vítány.
  Gabina (45)   Vážné seznámení (vloženo: 01.07.2023, shlédnuto: 147x)
Ahoj 45 černovláska by ráda k sobě našla hodnýho muže jsem romka hledám komunikačního klidného vyrovnaného chlapa co umí naslouchat být oporou nespěchá, aby něco dohnal má představa je taková přátelství psaní dle vzájemné synpatii víc.....
  Tomas (33)   Přátelství (církev: Rimskokatolicka, vloženo: 30.05.2023, shlédnuto: 79x)
Ahoj :) Hledam nejakou divku, ktera by se mnou rada zasla do divadla, nebo nekam do hor, povidala si o vire, nebo se mnou chodila do tanecnich... Jsem docela pracovne vytizeny a proto volim tuto moznost seznameni. Po domluve, klidne zaslu foto.
  David (46)   Vážné seznámení (církev: sbor na Hoře KRÁLE, vloženo: 26.05.2023, shlédnuto: 72x)
Ať naše dlaně nejsou studené a nohy neběhaj jen za ziskem a ztrátou... Potřebuji opravdovou ženskou, co žije KRISTU a druhým - co se nebojí žít na horách a nefňuká nad ňákou rtěnkou a mobilem či podobnýma "umělinama" dnů honby za zážitky... Tak.
  Pavlina (56)   Vážné seznámení (církev: Jsem věřící , vloženo: 13.05.2023, shlédnuto: 225x)
Zdravim,hledám nejprve jen kamaráda na výlety, setkávání, později se uvidí. Nejlépe věřícího, klidného, nekomfliktniho,přiměřeně mému věku.
  Nina (51)   Vážné seznámení (církev: Protestantská , vloženo: 08.05.2023, shlédnuto: 195x)
Ráda seznámím se z rozhodným ,znovuzrozeným mužem a vyřešenou minulostí
  Lena (47)   Vážné seznámení (vloženo: 07.05.2023, shlédnuto: 225x)
Hledám muže pro sváteční i všední život. Jsi věřící, nekouříš a svůj ev. minulý vztah máš také již vyřešený. Byla bych ráda, kdybychom se mohli doplňovat po praktické stránce, ale i duchovní.
  Kateřina (43)   Vážné seznámení (vloženo: 22.04.2023, shlédnuto: 244x)
Hledám Tebe ,mou spřízněnou duši, která ví kdo je a co chce, Tvá práce Tě naplňuje, ale k úplnému štěstí Ti chybím já ,se kterou budeš žít v lásce a úctě,v domku obklopeni přírodou.
  Terri Havránková (57)   Vážné seznámení (vloženo: 28.03.2023, shlédnuto: 250x)
Žena hledá muže kde jsi čekám na Tebe..
  Petr (49)   Vážné seznámení (církev: Svědkové Jehovovi, vloženo: 17.03.2023, shlédnuto: 80x)
Hledám pokřtěnou ženu Svědkyni Jehovovou k seznámení.Mé zájmy jsou studium bible a četba bible,pravidelné setkávání na schromážděních,procházky v přírodě za každého počasí.Jsem muž 48 letý pracující a bydlící ve vlastním rodinném domku se zahradou.Hledám sestru,která by chtěla bydlet v rodinném domku se zahradou.
  Miloš (48)   Vážné seznámení (církev: Rímskokatolícka , vloženo: 14.03.2023, shlédnuto: 115x)
Hladam inteligetnu zenu
  Sokara (32)   Vážné seznámení (vloženo: 02.03.2023, shlédnuto: 260x)
Ahoj, hledám upřímného (žádného lháře) chlapa na trvalý vztah. Trávili by jsme společné pohodu i nepohodu a kdo hlavně ví co chce a do budoucna přemýšlí na založení rodiny. Tak jako já nezáleží mi na vzhledu ale na tom co máš uvnitř nehledám krásu ta srdce nemá hledám srdce krása přijde sama nikdo není dokonalý každý máme své kouzlo a své chyby ale nedokonalost , Uplně jsem obyčejná žena, která umí mít ráda může se vším co k němu patří. Mám ráda společné aktivity (výlety do přírody, po památkách, za kulturou, kolo, zábavu, Sport ...
  Ludmila (75)   Vážné seznámení (církev: Cirkev adventistu sedmeho dne, vloženo: 23.02.2023, shlédnuto: 109x)
Ozve se mi z Prahy ci blizkeho okoli nekurak, neholdujici alkoholu, po 70. roku veku, kteremu nechybi charakter, dobre srdce, vira v Boha a inteligence pro hezke doziti v lasce bez sexu? Co pozaduji, to nabizim. Cirkevni snatek mozny.
  Jiri (42)   Vážné seznámení (vloženo: 17.02.2023, shlédnuto: 124x)
Milý, upřímný a sportovně založený lékař vyznávající tradiční křesťanské hodnoty hledá partnerku podobných vlastností pro založení rodiny.
  On (46)   Vážné seznámení (vloženo: 11.02.2023, shlédnuto: 180x)
Nebyl jsem připravenej, teď už jsem... Jeden stařík mi v horách karpatských řekl: "Až budeš mít úctu ke KRISTU - a tak i ženě a také k sobě, pak najdeš teprv Tu pravou." Hledám právě takovou, neboť s lidmi, co úctu k BOHU a druhejm ztratili a JEHO věci neberou nebo jen po svém, s takovejma i dle toho dědy (a mne) nemá cenu ztrácet čas. Úcta je koření a držák manželství, láska náplní - a já v NĚM stojím pevně, už... Proto hledám jen Tebe, takovou už.
  Draha (61)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 05.02.2023, shlédnuto: 177x)
Ahoj, hledám muže, spřízněnou duši, na trávení všedních i svátečních chvil.
  Veronika (35)   Přátelství (církev: římskokatolická, vloženo: 02.02.2023, shlédnuto: 128x)
Ahoj,hledám tanečního partnera věku 27-43 let na studentský taneční kurz,jsem z Ostravy,v případě zájmu mi napiš na můj email: vercab88@seznam.cz,budu se těšit na tvou odpověď
  vilém (58)   Vážné seznámení (církev: KNT, vloženo: 20.01.2023, shlédnuto: 185x)
Hledám moudrou a spravedlivou ženu do manželství dle Božího zákona, která by měla zájem se vdát a sdílet se mnou život?
  Jarda Štepanek (60)   Přátelství (církev: rimskokatolicka, vloženo: 03.01.2023, shlédnuto: 140x)
Ahoj,hledám přátelství na bázi upřímnosti před námi navzájem a Bohem.muzes být ženo odkudkoliv-sms doletí kamkoliv.jarda telef.733 415 606
  Gertruda (18)   Vážné seznámení (církev: Islám, vloženo: 18.12.2022, shlédnuto: 193x)
Čuskýýý <333 miluju kočky ale taky hodně kluky