Křesťanská seznamka

Kontaktní informace


Diviš Libor
URL: www.musculus.cz
E-mail: infomusculus.cz
Skype: libordivis

Moje další projekty:
www.obohu.cz - server O Bohu (biblické rozbory, úvahy, programy, ....)
www.obohu.cz/bible - Studijní on-line bible (SOB) - internetový biblický program pro každého
www.obohu.cz/sob - diskusní fórum k Studijní on-line bibli ve 3 jazycích (CZ, DE, EN)
www.musculus.cz/kulturistika - server zaměřený zejména na bezsteroidovou kulturistiku
www.musculus.cz/ppp - server věnovaný poruchám příjmu potravy (PPP)

Příprava fotografií


   Kdo trošku dělá s počítačem, asi nebude mít problém s úpravou obrázků. Pro změnu velikosti fotografií, jasu, kontrastu, saturace, vyvážení, ořez apod. existuje velké množství grafických programů, jak sharewarových (např. Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks apod.), tak freewarových (Gimp, XnView, FastStone Image Viewer apod.).

   Jako jednoduché a velice pohodlné řešení pro operační systém Windows bych Vám doporučoval bezplatný prohlížeč XnView, který si můžete stáhnout na adrese www.xnview.com. Tento program podporuje více než 400 formátů, dávkové konverze, a má všechny funkce, které může průměrný uživatel potřebovat. Je lokalizován i do českého jazyka, takže jeho obsluha pro Vás jistě bude maličkostí. Pro Vás bude asi nejdůležitější funkcí možnost ořezů (Prostě myší vytvoříte požadovaný výřez ve tvaru obdélníku, a kliknete na ikonku nůžek) a změny velikosti (stačí použít klávesovou zkratku SHIFT + S). U fotografií můžete nastavovat nejrůznější parametry, u ukládaného obrázku máte možnost v možnostech nastavit požadovanou kompresi obrázku typu JPG. Doporučuji Vám nepoužívat kvalitu 100% (kvůli velikosti výsledného souboru, a tedy i rychlosti načítání obrázku), ale snížit ji např. na 85-95%.

   Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete instalovat nějaký grafický program, dostatečné funkce najdete i u on-line editorů. Současné on-line grafické editory umožňují nejen změnu velikosti či ořez obrázku, ale i pokročilé funkce známé z komerčních editorů - nastavení kompozice (expozice, jas, kontrast, křivky, úrovně, odstín, sytost, ...), použití filtrů a efektů a dokonce i práci ve vrstvách. Pro zájemce o toto řešení doporučuji např. server BeFunky (www.befunky.com), kde najdete nejen Photo Editor (nástroj vhodný pro úpravu fotografií), ale i nástroje na tvorbu koláží a návrhář např. pro tvorbu pozvánek a oznámení. Dalším skvělým on-line pokročilým grafickým editorem, který rovněž nabízí rozhraní i v češtině, je Sumo Paint.

Informace o seznamce


   Na následujících řádcích bych rád zmínil nějaké informace týkající se této bezplatné křesťanské seznamky, popsal stručně postup obsluhy seznamky (vkládání, prohlížení, editaci i mazání inzerátů) apod. Rovněž se chci zmínit o ochraně uživatelů apod.

   O seznamce

   Tuto křesťanskou seznamku jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a do dnešního dne jí prošlo přes 3 000 inzerátů. Od uživatelů jsem se za dobu její existence dozvěděl cca o dvou desítkách vztahů, které díky této seznamce skončily svatbou. Jak můžete pochopit již z 3D ikonky seznamky, tato křesťanská seznamka má sloužit jako pomoc k nalezení přátelství či vážného vztahu mezi věřícími osobami opačného pohlaví. Vzhledem k tomu, že Římskokatolická církev má vlastní seznamku, je tato seznamka určena spíše pro ten zbytek křesťanských denominací - chcete-li, především pro protestanty. Katolíkům samozřejmě není "vstup zakázán", jde jen o to, že vážný vztah mezi katolíkem a protestantem není příliš pravděpodobný...   Vkládání nových inzerátů

   Před tím, než začnete vkládat nový inzerát, doporučuji Vám připravit si fotografii ve formátu jpg. Návrhy, jakým způsobem můžete upravit Vaše fotografie, najdete v záložce menu "Příprava fotografií". V případě, že Vám to bude připadat příliš složité, můžete mi svou fotografii poslat na mou e-mailovou adresu, já ji co nejdříve vhodně upravím (oříznu, upravím její velikost, případně provedu korekce jasu, barevného vyvážení, kontrastu, saturace apod.) a pošlu Vám ji nazpět, abyste ji mohli připojit ke svému inzerátu a vložit ji tak do seznamky.

   Vložení inzerátu včetně fotografie Vám doporučuji z několika důvodů. Jednak si můžete být jisti, že Váš inzerát pak bude mnohem čtenější, jednak umožníte potencionálním protějškům alespoň maličko Vás poznat a také Váš inzerát bude s fotografií zvýhodněn. Nejprve jsou totiž zobrazeny inzeráty s fotografií, a teprve potom inzeráty bez fotografie.

   V sekci menu "Ovládání seznamky" klikněte na možnost "Vložit nový inzerát", vyplňte jednoduchý formulář, a klikněte na tlačítko "Odeslat inzerát". O ostatní by se již měl postarat program. Po úspěšném vložení inzerátu do seznamky Vám bude nabídnuta možnost přidat k inzerátu i fotografii. Kromě toho máte možnost vložit fotografii k inzerátu kdykoli později (položka menu "Upravit inzerát").

   Občas někdo vloží místo své fotografie nějakou fotomontáž, skicu, vektorovou kresbu a podobně. Ať již je důvod jakýkoli, nedělejte to! Nebudete požívat výhod inzerátů s fotografiemi (přednostní zobrazení, výrazně větší návštěvnost i pravděpodobnost seznámení), když tam žádná fotografie vlastně není. Pokud to zjistím (nebo na to budu upozorněn), odstraním bez dalšího varování celý inzerát.

   Byl jsem upozorněn na to, že někteří lidé si inzerát vkládají několikrát. Je mi jedno, pokud svůj stávající inzerát smažete a vložíte nový (např. kvůli aktuálnosti a pozici ve výpisu). Pokud Váš inzerát najdu na seznamce více než dvakrát (a to pouze v případě, že máte zájem o přátelství i vážné seznámení), zablokuji Vám možnost vkládat inzeráty, případně i možnost na ně odpovídat! (jeden "maniak" měl svůj inzerát na seznamce cca. 15 krát). Do seznamky můžete vložit i např. pozvánku na seznamovací pobyt, ale do 14 dnů po skončení akce inzeráty ze seznamky odstraňte. Pokud ne, příště vám již vložení inzerátu nedovolím.   Prohlížení inzerátů

   Seznamka umožňuje rozšířené vyhledávání, podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Takže prostě klikněte na "Zobrazení inzerátů", a zobrazí se Vám výpis všech inzerátů. V horní části stránky najdete výběrový formulář pro výběr typu inzerátu. Zvolte požadovaný typ inzerátu, a klikněte na tlačítko "Zobrazit". Výpisy obsahují jméno, přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost (pokud je vyplněna), datum vložení, počet shlédnutí inzerátu a jeho text. Kromě toho u inzerátů s fotografií vidíte ikonku fotoaparátu, případně náhled fotografie. Kliknutím na jméno nebo náhled fotografie inzerujícího se Vám zobrazí podrobný výpis inzerátu s formulářem pro odpověď, a v případě připojené fotografie i fotografie samotná! Kliknutím na ikonku fotoaparátu se Vám zobrazí fotografie stylem Lightboxu (potemní obrazovka a fotografie se zobrazí uprostřed).   Editace a mazání inzerátů

   Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".   Ochrana uživatelů

   Tato seznamka standardně funguje bez mého zasahování. Pokud je nějaký inzerent nepříjemným způsobem opakovaně obtěžován, může mi dát vědět, a pokud to bude možné, zabráním pokračování útoků. Inzeráty porušující základní pravidla slušnosti a inzeráty bez platné e-mailové adresy budou bez varování odstraněny!!! Kvůli rozesílačům hromadných odpovědí (především spamovým robotům) jsem naprogramoval ochranu. Počet odpovědí na inzeráty z jedné IP adresy jsem omezil na 3 za den, resp. v řadě! Pokud je někomu celkem jedno, s kým se seznámí, pak nepotřebuje ani služby této seznamky. Nejvýkonnější spamoví roboti dokážou zneužívat vícero serverů (a obejít tak kontrolu IP adresy). Jakmile se o tom dozvím, zablokuji útočníka jiným způsobem.

   Inzerující se nemusí obávat zneužití jejich e-mailové adresy, protože ten, kdo na jejich inzerát prostřednictvím formuláře v seznamce reaguje, jejich internetovou adresu nezná, a nedozví se ji, pokud mu ji inzerující sám neposkytne (svou odpovědí).

Ochrana osobních údajů


   Od 25. května 2018 vstoupilo v platnost nové nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). V souvislosti se změnou legislativy bych Vás chtěl informovat, jaká Vaše osobní data mám k dispozici, jak jsou chráněna a využívána, a jaké máte s ohledem na Vaše osobní data možnosti.

   Křesťanská seznamka (www.musculus.cz/seznamka) je bezplatná internetová seznamka pro křesťany z libovolné denominace či bez církevní příslušnosti. Nicméně s ohledem na existenci samostatné seznamky pro římsko-katolickou církev ji berte spíše jako seznamku pro všechny ostatní...

   Původní verzi seznamky jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a seznamka je plně autonomní. To znamená, že jsem ji naprogramoval tak, aby moji pozornost ke svému provozu nepotřebovala. Jako její uživatelé máte možnost sami vložit nový inzerát, přidat k němu fotografii (případně ji kdykoli později odstranit), upravit inzerát, nechat si zaslat zapomenuté heslo nebo celý inzerát smazat.

   Data, která do seznamky zadáte, v ní pochopitelně musí být uložena. Je jen na Vás, kolik informací do svého profilu zadáte, některé (podle nové směrnice) citlivé údaje jsou však nutné pro provoz seznamky. Jedná se především o Vaši e-mailovou a IP adresu. Platná e-mailová adresa je nutná proto, aby Vám případní zájemci měli kam odpovědět a IP adresu kromě původní registrace uchovávám pouze dočasně - jako součást ochrany před spamovými roboty a hromadnými rozesílači odpovědí. Vaše e-mailová není v seznamce viditelná. Případní zájemci se ji mohou dozvědět pouze tak, že jim odpovíte na jejich vzkaz. Pokud s tím nesouhlasíte, svůj inzerát do seznamky nevkládejte, případně jej sami ze seznamky odstraňte!

   Ve chvíli, kdy ze seznamky inzerát odstraníte, zmizí z databáze veškeré Vámi zadaná data včetně případné fotografie - bez jejich záložního uložení a také bez možnosti je obnovit. Vaše data neslouží k rozesílání žádných reklamních e-mailů, ani nejsou předávána žádné třetí straně. Jsou určena výhradně pro provoz seznamky.

      Libor Diviš (autor seznamky)

Seznamka umožňuje:
Prohlížet inzeráty a odpovídat na ně
Vložit nový inzerát
Upravit inzerát
Zaslat zapomenuté heslo
Smazat inzerát
Napsat vzkaz do knihy hostů

Proč další seznamka?


   Dobrá otázka. Možná vás napadlo: "Vždyť přece existuje např. internetová seznamka http://seznamka.katolik.cz". To máte sice pravdu, ale přece jen se jedná primárně o seznamku Římskokatolické církve. Takže tuto seznamku berte prosím spíše jako seznamku pro celý zbytek křesťanských denominací. Je mi líto, ale myslím, že není možné, aby se dal nějaký "katolík" dohromady s nějakým protestantem (charismatikem, letničním a co já vím jaké označení si křesťané ještě vymysleli).


   Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


   Máme zde cca. 10 miliónů lidí. Když budeme počítat s průměrným věkem 70 let, s desetiletým věkovým rozpětím pro vhodný protějšek, dostaneme 7 kategorií, přičemž první 2 jsou nepodstatné (děti a mládež), a poslední 2 méně pravděpodobné (od 50 let výše). Potencionálních protějšků ve správném věkovém rozpětí tedy bude 1/14 populace (protože se Vám bude jednat pouze o opačné pohlaví - tedy alespoň doufám). To máme cca. 714 300 lidí. Budeme počítat dál. Řekněme, že se ženě "líbí" např. každý desátý muž (což jsem nejspíš ještě podhodnotil), a že stejná situace je u muže. Pak zde celkový počet musíme vydělit 100 (10*10). Takže to máme - 7143 potencionálních protějšků. Výborně, pomalu se blížíme k výsledku! Vzhledem k tomu, že opravdoví Ježíšovi učedníci (znovuzrození křesťané) jistě budou uvažovat pouze o znovuzrozeném protějšku, musíme z tohoto čísla vzít pouze odhadovaného 0,5 %. To máme necelých 36 křesťanských protějšků na celou republiku! A to jsme ani nepočítali s tím, že ten vhodný protějšek musí být "volný", což určitě není příliš pravděpodobné! Jak chcete toho pravého, nebo tu pravou v tom směšném počtu najít?


   Naštěstí Bůh, kterého znám, je Bohem zázraků, a taková "maličkost" pro Něj není problémem. A konec konců si může použít i tuto seznamku :-)


Výpis inzerátů bez výběru parametrů je omezen na 15 nejnovějších s fotografií + 30 bez fotografie


  Petr (64)   Vážné seznámení (církev: Církev bratrská, vloženo: 12.12.2019, shlédnuto: 11x)   
Hodný a obětavý hledá hodnou ženu,pro společnou cestu životem v dobrém i zlém.
  Davidt (40)   Přátelství (vloženo: 08.12.2019, shlédnuto: 6x)   
Hledám negativy dnešní doby nepoznamenanou a vůbec ne příliš dobovou nekuřačku bez (tetování, piercingu,) přílišné lásky k alkoholu a bez psa či jakýchkoliv jiných závazků. Sympatickou a inteligentní sporťandu, s níž bychom se přitahovali nejen z hlediska tělesného, ale hlavně vlastnostmi a zájmy. Děvče, které bude vášnivé, ale nepodlehlo v obavě z nemodernosti, posměchu, zmeškání apod. prvnímu svůdci, ale čeká s prvním milováním až na toho pravého, který si bude zasluhovat jeho nevinnost. Dívku, pro níž promiskuita je cizí slovo a chtěla ...
  Karolína Zíková (45)   Vážné seznámení (církev: CÍRKEV BRATRSKÁ, vloženo: 08.12.2019, shlédnuto: 82x)   
Chci obdarovat i tebe, ukáže se čím mohu, teď potřebuju obejmout, čistě jako bratr, můžeš mi to darovat?
  jaroslav (64)   Přátelství (církev: katolik, vloženo: 05.12.2019, shlédnuto: 34x)   
Hledám hodnou a sympatickou ženu do 57.let která ráda cestuje,má ráda procházky,památky,přírodu,koncerty a občas posezení v příjemné restauraci či ve vinárně .
  Anna (54)   Vážné seznámení (vloženo: 29.11.2019, shlédnuto: 167x)   
Vážný vztah
  Honza (44)   Vážné seznámení (vloženo: 16.11.2019, shlédnuto: 88x)   
Hledám ženu do 40 let pro společnou cestu životem, která má ráda děti. Nemusí být věřící, stačí když budeme sdílet nějaké duchovní hodnoty a směřovat podobným směrem. Jsem věřící muž z Prahy, z prvního manželství mám 2 děti ve věku 13 a 9 let. Rád trávím čas s rodinou, dětmi a přáteli, chodím na procházky po městě nebo do přírody. Zajímá mě duchovní život, teologie, filosofie, historie, jazyky, příroda a příležitostně cestování.
  NEZKUŠENOU SE ZDRAVOU VÁŠNÍ odkudkoliv (40)   Vážné seznámení (vloženo: 04.11.2019, shlédnuto: 69x)   
Postrádáš také akutně hmatatelnou lásku: pohlazení, obejmutí, polibek nebo třeba ještě něco víc? Vzhledem k tomu, že se mi zde zatím nepodařilo a možná nepoštěstí najít tu vysněnou se vším všudy, trochu zúžím své požadavky a zkusím to z druhé strany. Ostatně mnozí tímto způsobem našli své štěstí, tak proč by to nemuselo vyjít mně?! Tedy: Hledám všeobecně zdravou, mladou ženu, která též ctí absolutní věrnost, promiskuita je pro ni nepředstavitelná, ještě rovněž nepoznala vrchol tělesného sblížení s protějškem a chtěla by začít ...
  Karel (32)   Vážné seznámení (církev: Evangelikální, vloženo: 03.11.2019, shlédnuto: 95x)   
"Kdo nalezne zdatnou ženu? Je daleko cennější než drahokamy." (Přísloví 31:10). Rád bych poznal znovuzrozenou křesťanku, která miluje Hospodina. Ženu, pro kterou je láska více než pocit, a která chce žít pro Pána Ježíše Krista. Která nechce jen randit, ale hledá doopravdy muže, který si jí vezme a bude jí milovat. Hledám ženu, která chce muže, aby s ním společně žila k Boží slávě.
  Tomáš Metoděj Pavlica (34)   Vážné seznámení (církev: východní křesťanství, mystika, esoterika, vloženo: 02.11.2019, shlédnuto: 81x)   
Hledám slečnu do věku 35 let. Ne vychrtlou, ne tukově přeteklou, spíš tak akorát plných tvarů (protože takový také jsem). Od středu spíše orientovaná duchovním směrem než materiálním. Nechci tupou ateistku, ale ani náboženskou fanatičku. Dále svobodnou bezdětnou nebo vdovu třeba s dětmi. Svobodnou matku z rozpadlého vztahu nechci. Nemám zájem být číslo dvě po chlapovi, který za sebou nechá spoušť, kterou bych po něm měl napravovat. Také nechci nikoho z obce Police u VM nebo kdo na ni má nějaké vazby příbuzné, přátele ... Důvodem je, že lidé ...
  Mix 2019 (21)   Vážné seznámení (církev: Cirkev viry milost, vloženo: 29.10.2019, shlédnuto: 556x)   
Ahoj muzes si vybrat jednoho z nas vsichni mame stejne hodnoty a zajmy. Jsme v pohode a sexy ;) a je s nama švanda
  Miloslava Pospíšilová (59)   Vážné seznámení (vloženo: 26.10.2019, shlédnuto: 149x)   
Ráda bych touto cestou poznala přítele , partnera, který nechce být sám a vše co život přináší chce sdílet ve dvou..
  Miroslav (32)   Vážné seznámení (vloženo: 26.10.2019, shlédnuto: 57x)   
Hledám hodnou a slušnou dívku s dobrým srdcem, která stejně jako já touží srdce zaplnit láskou. Přál bych si potkat spřízněnou duši, člověka, který se mnou bude sdílet všední i nevšední okamžiky, prožívat radost, smát se...., ale neotočí se zády v nesnázích a totéž bude očekávat i ode mě. Hledám obyčejnou ženu/ dívku, které nejsou cizí slova jako je důvěra, věrnost, ohleduplnost. Jestli to cítíš podobně, tak se ozvi, čekám na Tebe....
  Jarek (38)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 20.10.2019, shlédnuto: 160x)   
Ahoj,rád bych zde našel pokornou ženu,která se snaží,žít podle víry a také hledá s pomocí boží,partnera na celý život.Věřím,že pán má svůj čas,kdy a jak spojí dva rozdílné životy v jeden.
  Johana (32)   Vážné seznámení (církev: Jednota Bratska , vloženo: 17.10.2019, shlédnuto: 250x)   
Zdravím vás na této seznamce . Jsem ráda že se můžu přidat a věřím že najdu tu svou druhou polovičku.
  Benousek (33)   Vážné seznámení (církev: KS, vloženo: 07.10.2019, shlédnuto: 150x)   
Zdravím vás všechny na této seznamce :) Myslím si že nejsem jediný co zkouši tuto seznamku aby si zde našel drahou polovičku. :D , jsem věřicí muž co veří v živeho a mocného Boha který nás neskonale miluje a proto nám poslal jediného syna Pána Ježíše Krista který se za nás obětoval na Golgotě za naše hřichy aby jsme mi mohly tak mít věčný život v nebi. Rád bych si zde našel dívku či ženu ktera to má stejně jako já,kterà by mi něčím voněla a byla by mi sympatická jak duchovně tak i navenek ,jsem citlivý , pracujicí muž a je semnou legrace :D ...  Zena (30)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 10.12.2019, shlédnuto: 12x)
Hledám sympatického, zodpovědného muže se smyslem pro humor.
  Pavel Cvejn (64)   Vážné seznámení (vloženo: 08.12.2019, shlédnuto: 3x)
Jsem vdovec 64let z České Lípy a už nechci být sám. Hledám ženu na společné chvíle a společný život ve dvou. Na věku nezáleží. Pavel.
  Martin (44)   Vážné seznámení (vloženo: 07.12.2019, shlédnuto: 8x)
Hledám solidní ženu pro život,Já pohodář ,nekuřák,štíhlé postavy,všestranných zájmů
  Miri (51)   Vážné seznámení (vloženo: 30.11.2019, shlédnuto: 25x)
Stále hledám obyčejnou citově založenou ženu odkudkoliv na přátelský a opravdový trvalý vztah ... , na věku nezáleží. Se zájmem o přírodu, turistiku a památky ... Ženu, která se dokáže radovat z maličkostí a z každého nového dne. Cítíš-li se osaměle a hledáš-li lásku, sdílení se a porozumění, pojďme to společně zkusit změnit a obdarovat se ...
  Naděj (39)   Vážné seznámení (církev: Církev živého Boha toho jediného pravého, jehož jméno je יֵשׁוּעַ הַמָשִׁיחַ ,יהוה אחד, vloženo: 25.11.2019, shlédnuto: 23x)
"Chodíme-li však ve světle, jako on je ve světle, máme společenství mezi sebou a krev Ježíše Krista, jeho Syna, nás očišťuje od veškerého hříchu." Vídím před sebou otevřenou bránu a cestu vedoucí ven z města. A čekám na ženu, která tou bránou se mnou projde a půjde se mnou. Ženu, která nechce mít ve svém životě žádné modly a jejíž víra je jako víra dítěte, která ráda chvílí Boha zpěvem nebo hrou na hudební nástroj a která plně spoléhá na svého Pána Ježíše Krista. Nejlépe také pokud ti není cizí verš 1 Tim 5:21-22. Miluji chvály ...
  Vernazena (30)   Vážné seznámení (vloženo: 21.11.2019, shlédnuto: 55x)
Ahoj, ráda bych našla dobrého muze, důchodce, Jsem příjemná, dobrá kuchařka a hospodyně, společenská.
  Miška (24)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 12.11.2019, shlédnuto: 95x)
Hledám sympatického a milého muže na vztah.
  Kateřina (27)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 11.11.2019, shlédnuto: 55x)
Ahoj, hledám čestného, inteligentního a sportovně založeného muže ve věku cca 26 - 32 let, se kterým bychom si vzájemně rozuměli a byli bychom si partnery do života. Je mi 27, Vš, bydlím v Praze a mám ráda hory, přírodu, hudbu, jsem společenská a ráda na sobě pracuji. V případě zájmu prosím o zprávu s fotkou. Pěkný den! :)
  tilte (38)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 10.11.2019, shlédnuto: 61x)
Ahoj, je mi 38, bydlím na západ od Prahy a hledám partnera do další etapy života. Sem introvert, umim si užít samotu, ale chci s někým sdílet radost ze života, být ženou pro muže. Nekoukám na TV, raději poslouchám rozhlas. Žiju celkem zdravě. Ráda čtu, plavu, chodím po lese. Jsem křtěná římská katolička, života v církvi se neúčastním, takže nevidím překážku v příslušnosti k jiné církvi (netýká se svědků Jehovových, to by neklapalo). Důležité jsou pro mě základní křesťanské hodnoty a podobný přístup k životu. Měl bys být přiměřeného ...
  Terka (26)   Přátelství (vloženo: 04.11.2019, shlédnuto: 49x)
Ahoj, je mi 26 let, mám mírnou formu Aspergerova syndromu a hledám milého, pohodového a chápavého kamaráda, nekuřáka (23-32 let), který má podobné koníčky jako já (hudební nástroj, hudba, zvířata, focení, šachy/dáma, piškvorky, kreativní činnosti(kreslení, malování atd.), sport. nebo výlet. aktivity(kolo, lyže, bowling, minigolf, čajovna apod.), hlavně vzájemné porozumění a mít společnou řeč. Po vzájemné sympatii časem vážný vztah.
  Petr (45)   Vážné seznámení (církev: Svědkové Jehovovi, vloženo: 29.10.2019, shlédnuto: 29x)
Hledám hluboce věřící pokřtěnou ženu,Svědkyni Jehovovou k seznámení a pozdějšímu sňatku,která mě bude duchovně vést do 44 let.
  David (22)   Vážné seznámení (vloženo: 26.10.2019, shlédnuto: 39x)
Rád bych se seznámil s milou a věřící dívkou. Je mi 22 let, jinak bych o sobě řekl, že pracuji ve školství a zároveň dálkově studuju na pedagogické fakultě v Olomouci. Myslím si, že moji silnou stránkou je empatie a trpělivost, které jsou pro moji práci velice důležité. Pokud máš zájem se poznat, určitě se ozvi :)
  Any (36)   Vážné seznámení (vloženo: 25.10.2019, shlédnuto: 71x)
Toužím po opravdové lasce,porozumění.
  Evelynka (26)   Vážné seznámení (vloženo: 22.10.2019, shlédnuto: 78x)
Ahoj , chci sponzora.
  Roman (22)   Vážné seznámení (vloženo: 19.10.2019, shlédnuto: 33x)
Hledám dívku na vážný vztah, více o mně až po seznámení
  Gabriela (41)   Vážné seznámení (vloženo: 28.09.2019, shlédnuto: 84x)
Ahoj je mi 41 ráda bych se seznámila s mužem co hledá vážné seznámení vysočina
  Martin (30)   Přátelství (vloženo: 18.09.2019, shlédnuto: 65x)
Věřím,že Bůh má všechno ve své režii,ale také vím že musíme být aktivní
  Jindřich (22)   Přátelství (vloženo: 15.09.2019, shlédnuto: 35x)
Ahoj, hledám křesťanku blízko mému věku (21). Nevím vlastně přesně, co hledám. Dopisování? Vážné seznámení? Pokud bys měla chuť se poznat, budu rád, když se ozveš.
  Jarka (39)   Vážné seznámení (církev: Katolická , vloženo: 12.09.2019, shlédnuto: 55x)
Hledám lásku na celý život, muže ve věku 40-49let. Jsem od narození invalidní, mám rozštěp páteře. Chodím krátké vzdálenosti po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček. Svobodná, bezdětná 38.let v invalidním důchodu. Chceš vědět víc, tak mi napiš.
  Vilém (54)   Vážné seznámení (církev: RCKK, vloženo: 11.09.2019, shlédnuto: 75x)
Snažím se žít podle Božího zákona a hledám ženu, která by mě chtěla na této cestě doprovázet.
  klára tůmová (44)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 06.09.2019, shlédnuto: 59x)
aoj jsem klárka pocházím z jablonce nn.mám ráda přírodu výlety.mám dvě děti.nemám ráda lež faleš hádky.hledám človíčka který ví co chce.vzájemná důvěra opora.mám ráda hudbu divadla .jsem na vozíku ale život jde dál.nikdy nestrácej naději.věřím že zde konečně najdu lásku se kterou budu zdílet dobré i špatné.je mi 44.samota bolí.přítel by měl mít rád rodinu ve dvouch se to lépe žije.40 až 45.jičín a okolí liberecký kraj.sms 722567037 Ahojky klárka budu se těšít prosím ozvi se
  Roman (55)   Vážné seznámení (církev: Katolicka, vloženo: 23.08.2019, shlédnuto: 54x)
Hľadám partička pre zbytok života,pre ktorú je boh na prvom mieste, ctisi vernosť a urimnost
  René (42)   Vážné seznámení (církev: Katolická všeobecná apoštolská, vloženo: 14.08.2019, shlédnuto: 57x)
Muž prohlubující víru hledá touto cestou k vážnému seznámení slušně vychovanou svobodnou dívku ženu dobrých mravů mírné povahy, která by byla nápomocna na jeho cestě.
  Jirda (45)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 14.08.2019, shlédnuto: 42x)
Ahoj...hledám nejlépe handicapovanou ženu (nejlépe s dítětem) pro společný život...mám zdravotní handicap, bydlím v Uherském Brodě...moje aktuální foto pošlu v odpovědi. Jsem 175 cm vysoký, štíhlý. Těším se na Tvoji odpověď.
  Jiří Polák (73)   Vážné seznámení (vloženo: 12.08.2019, shlédnuto: 72x)
Dobrý den. Hledám věřící ženu ve věkovém rozmezí 60 - 66 let mírné povahy a všestranných zájmů. Měla by být štíhlé postavy a mladistvého /či trochu sportovního/ zjevu. Sám vypadám minimálně o 10 let mladší, jak mě o tom jednoznačně ubezpečuje mé okolí. Asi je to zčásti geny, zčásti zdravým stylem života včetně pravidelných sportovních aktivit. Jsem přes rok vdovec a touto událostí ztratil můj život jeden rozměr. Nechci žít jen sám pro sebe, ale pro druhého. Bydlím ve svém bytě v centru Hradce Králové a mohu zde případné partnerce poskytnout ...
  Vendy (45)   Vážné seznámení (vloženo: 07.08.2019, shlédnuto: 149x)
Hledám muže sportovního typu...Duševní průnik a vzájemná přitažlivost...významné prvky. Najdu Tě? :-)
  Brigita (41)   Vážné seznámení (církev: protestantská, vloženo: 22.07.2019, shlédnuto: 158x)
Hledám muže který má smysl pro humor a Boha na prvním místě. Jestli se chceš dozvědět něco více o mě, ráda napíšu.
  Lukáš (31)   Vážné seznámení (církev: Hope (letniční, protestantská, se zaměřením na domácí církve a učednictví), vloženo: 07.07.2019, shlédnuto: 92x)
Jsem nadšený pro Ježíše, chci se nechat vést Duchem svatým ve všech oblastech života. Pocházím z jižních Čech, kam bych se rád časem přestěhoval (nebo zkrátka kamkoli mimo Prahu). Aktuálně bydlím už 12 let v Praze. Vystudoval jsem zde VŠ a mám práci v oblasti IT. Volný čas ale IT nevěnuji, spíše sloužím na různých mezidenominačních akcích a scházím se s křesťany. Moje životní vize, kterou bych rád prožil se svou ženou (nebo i sám) je hodně specifická. Chci být pracující misionář (tzv. tentmaking), a tedy žít se svou rodinou v různých zemích ...
  Wiskas34 (31)   Vážné seznámení (vloženo: 28.06.2019, shlédnuto: 216x)
Hledám toho pravého muže na vážný vztah a krásný společný život plný lásky, štěstí, radosti, spokojenosti. Věk 30 - 53(max)let.
  Pavel (31)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 28.06.2019, shlédnuto: 111x)
Hledám ženu na přátelství, život, případně jen pokec po e-mailu. Fotku vyměním obratem. Toužím po společném životě s někým, společných dovolených, plánování života a rodiny. Také bych chtěl s někým koukat večer na filmy nebo cestovat po světě/Evropě. Hledám někoho, kdo chtěl vždycky začít žít, ale v osamocení a single stavu to moc nešlo ..