Křesťanská seznamka

Kontaktní informace


Diviš Libor
URL: www.musculus.cz
E-mail: infomusculus.cz
Skype: libordivis

Moje další projekty:
www.obohu.cz - server O Bohu (biblické rozbory, úvahy, programy, ....)
www.obohu.cz/bible - Studijní on-line bible (SOB) - internetový biblický program pro každého
www.obohu.cz/sob - diskusní fórum k Studijní on-line bibli ve 3 jazycích (CZ, DE, EN)
www.musculus.cz/kulturistika - server zaměřený zejména na bezsteroidovou kulturistiku
www.musculus.cz/ppp - server věnovaný poruchám příjmu potravy (PPP)

Příprava fotografií


   Kdo trošku dělá s počítačem, asi nebude mít problém s úpravou obrázků. Pro změnu velikosti fotografií, jasu, kontrastu, saturace, vyvážení, ořez apod. existuje velké množství grafických programů, jak sharewarových (např. Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks apod.), tak freewarových (Gimp, XnView, FastStone Image Viewer apod.).

   Jako jednoduché a velice pohodlné řešení pro operační systém Windows bych Vám doporučoval bezplatný prohlížeč XnView, který si můžete stáhnout na adrese www.xnview.com. Tento program podporuje více než 400 formátů, dávkové konverze, a má všechny funkce, které může průměrný uživatel potřebovat. Je lokalizován i do českého jazyka, takže jeho obsluha pro Vás jistě bude maličkostí. Pro Vás bude asi nejdůležitější funkcí možnost ořezů (Prostě myší vytvoříte požadovaný výřez ve tvaru obdélníku, a kliknete na ikonku nůžek) a změny velikosti (stačí použít klávesovou zkratku SHIFT + S). U fotografií můžete nastavovat nejrůznější parametry, u ukládaného obrázku máte možnost v možnostech nastavit požadovanou kompresi obrázku typu JPG. Doporučuji Vám nepoužívat kvalitu 100% (kvůli velikosti výsledného souboru, a tedy i rychlosti načítání obrázku), ale snížit ji např. na 85-95%.

   Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete instalovat nějaký grafický program, dostatečné funkce najdete i u on-line editorů. Současné on-line grafické editory umožňují nejen změnu velikosti či ořez obrázku, ale i pokročilé funkce známé z komerčních editorů - nastavení kompozice (expozice, jas, kontrast, křivky, úrovně, odstín, sytost, ...), použití filtrů a efektů a dokonce i práci ve vrstvách. Pro zájemce o toto řešení doporučuji např. editor PIXLR (pixlr.com). Editor Vám naběhne v češtině, a je to takový malý Photoshop. Rychlé vysvětlení funkce ikonek najdete např. zde. Dalším skvělým on-line pokročilým grafickým editorem, který rovněž nabízí rozhraní i v češtině, je Sumo Paint.

Informace o seznamce


   Na následujících řádcích bych rád zmínil nějaké informace týkající se této bezplatné křesťanské seznamky, popsal stručně postup obsluhy seznamky (vkládání, prohlížení, editaci i mazání inzerátů) apod. Rovněž se chci zmínit o ochraně uživatelů apod.

   O seznamce

   Tuto křesťanskou seznamku jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a do dnešního dne jí prošlo přes 3 000 inzerátů. Od uživatelů jsem se za dobu její existence dozvěděl cca o dvou desítkách vztahů, které díky této seznamce skončily svatbou. Jak můžete pochopit již z 3D ikonky seznamky, tato křesťanská seznamka má sloužit jako pomoc k nalezení přátelství či vážného vztahu mezi věřícími osobami opačného pohlaví. Vzhledem k tomu, že Římskokatolická církev má vlastní seznamku, je tato seznamka určena spíše pro ten zbytek křesťanských denominací - chcete-li, především pro protestanty. Katolíkům samozřejmě není "vstup zakázán", jde jen o to, že vážný vztah mezi katolíkem a protestantem není příliš pravděpodobný...   Vkládání nových inzerátů

   Před tím, než začnete vkládat nový inzerát, doporučuji Vám připravit si fotografii ve formátu jpg. Návrhy, jakým způsobem můžete upravit Vaše fotografie, najdete v záložce menu "Příprava fotografií". V případě, že Vám to bude připadat příliš složité, můžete mi svou fotografii poslat na mou e-mailovou adresu, já ji co nejdříve vhodně upravím (oříznu, upravím její velikost, případně provedu korekce jasu, barevného vyvážení, kontrastu, saturace apod.) a pošlu Vám ji nazpět, abyste ji mohli připojit ke svému inzerátu a vložit ji tak do seznamky.

   Vložení inzerátu včetně fotografie Vám doporučuji z několika důvodů. Jednak si můžete být jisti, že Váš inzerát pak bude mnohem čtenější, jednak umožníte potencionálním protějškům alespoň maličko Vás poznat a také Váš inzerát bude s fotografií zvýhodněn. Nejprve jsou totiž zobrazeny inzeráty s fotografií, a teprve potom inzeráty bez fotografie.

   V sekci menu "Ovládání seznamky" klikněte na možnost "Vložit nový inzerát", vyplňte jednoduchý formulář, a klikněte na tlačítko "Odeslat inzerát". O ostatní by se již měl postarat program. Po úspěšném vložení inzerátu do seznamky Vám bude nabídnuta možnost přidat k inzerátu i fotografii. Kromě toho máte možnost vložit fotografii k inzerátu kdykoli později (položka menu "Upravit inzerát").

   Občas někdo vloží místo své fotografie nějakou fotomontáž, skicu, vektorovou kresbu a podobně. Ať již je důvod jakýkoli, nedělejte to! Nebudete požívat výhod inzerátů s fotografiemi (přednostní zobrazení, výrazně větší návštěvnost i pravděpodobnost seznámení), když tam žádná fotografie vlastně není. Pokud to zjistím (nebo na to budu upozorněn), odstraním bez dalšího varování celý inzerát.

   Byl jsem upozorněn na to, že někteří lidé si inzerát vkládají několikrát. Je mi jedno, pokud svůj stávající inzerát smažete a vložíte nový (např. kvůli aktuálnosti a pozici ve výpisu). Pokud Váš inzerát najdu na seznamce více než dvakrát (a to pouze v případě, že máte zájem o přátelství i vážné seznámení), zablokuji Vám možnost vkládat inzeráty, případně i možnost na ně odpovídat! (jeden "maniak" měl svůj inzerát na seznamce cca. 15 krát). Do seznamky můžete vložit i např. pozvánku na seznamovací pobyt, ale do 14 dnů po skončení akce inzeráty ze seznamky odstraňte. Pokud ne, příště vám již vložení inzerátu nedovolím.   Prohlížení inzerátů

   Seznamka umožňuje rozšířené vyhledávání, podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Takže prostě klikněte na "Zobrazení inzerátů", a zobrazí se Vám výpis všech inzerátů. V horní části stránky najdete výběrový formulář pro výběr typu inzerátu. Zvolte požadovaný typ inzerátu, a klikněte na tlačítko "Zobrazit". Výpisy obsahují jméno, přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost (pokud je vyplněna), datum vložení, počet shlédnutí inzerátu a jeho text. Kromě toho u inzerátů s fotografií vidíte ikonku fotoaparátu, případně náhled fotografie. Kliknutím na jméno nebo náhled fotografie inzerujícího se Vám zobrazí podrobný výpis inzerátu s formulářem pro odpověď, a v případě připojené fotografie i fotografie samotná! Kliknutím na ikonku fotoaparátu se Vám zobrazí fotografie stylem Lightboxu (potemní obrazovka a fotografie se zobrazí uprostřed).   Editace a mazání inzerátů

   Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".   Ochrana uživatelů

   Tato seznamka standardně funguje bez mého zasahování. Pokud je nějaký inzerent nepříjemným způsobem opakovaně obtěžován, může mi dát vědět, a pokud to bude možné, zabráním pokračování útoků. Inzeráty porušující základní pravidla slušnosti a inzeráty bez platné e-mailové adresy budou bez varování odstraněny!!! Kvůli rozesílačům hromadných odpovědí (především spamovým robotům) jsem naprogramoval ochranu. Počet odpovědí na inzeráty z jedné IP adresy jsem omezil na 3 za den, resp. v řadě! Pokud je někomu celkem jedno, s kým se seznámí, pak nepotřebuje ani služby této seznamky. Nejvýkonnější spamoví roboti dokážou zneužívat vícero serverů (a obejít tak kontrolu IP adresy). Jakmile se o tom dozvím, zablokuji útočníka jiným způsobem.

   Inzerující se nemusí obávat zneužití jejich e-mailové adresy, protože ten, kdo na jejich inzerát prostřednictvím formuláře v seznamce reaguje, jejich internetovou adresu nezná, a nedozví se ji, pokud mu ji inzerující sám neposkytne (svou odpovědí).

Proč další seznamka?


   Dobrá otázka. Možná vás napadlo: "Vždyť přece existuje např. internetová seznamka http://seznamka.katolik.cz". To máte sice pravdu, ale přece jen se jedná primárně o seznamku Římskokatolické církve. Takže tuto seznamku berte prosím spíše jako seznamku pro celý zbytek křesťanských denominací. Je mi líto, ale myslím, že není možné, aby se dal nějaký "katolík" dohromady s nějakým protestantem (charismatikem, letničním a co já vím jaké označení si křesťané ještě vymysleli).


   Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


   Máme zde cca. 10 miliónů lidí. Když budeme počítat s průměrným věkem 70 let, s desetiletým věkovým rozpětím pro vhodný protějšek, dostaneme 7 kategorií, přičemž první 2 jsou nepodstatné (děti a mládež), a poslední 2 méně pravděpodobné (od 50 let výše). Potencionálních protějšků ve správném věkovém rozpětí tedy bude 1/14 populace (protože se Vám bude jednat pouze o opačné pohlaví - tedy alespoň doufám). To máme cca. 714 300 lidí. Budeme počítat dál. Řekněme, že se ženě "líbí" např. každý desátý muž (což jsem nejspíš ještě podhodnotil), a že stejná situace je u muže. Pak zde celkový počet musíme vydělit 100 (10*10). Takže to máme - 7143 potencionálních protějšků. Výborně, pomalu se blížíme k výsledku! Vzhledem k tomu, že opravdoví Ježíšovi učedníci (znovuzrození křesťané) jistě budou uvažovat pouze o znovuzrozeném protějšku, musíme z tohoto čísla vzít pouze odhadovaného 0,5 %. To máme necelých 36 křesťanských protějšků na celou republiku! A to jsme ani nepočítali s tím, že ten vhodný protějšek musí být "volný", což určitě není příliš pravděpodobné! Jak chcete toho pravého, nebo tu pravou v tom směšném počtu najít?


   Naštěstí Bůh, kterého znám, je Bohem zázraků, a taková "maličkost" pro Něj není problémem. A konec konců si může použít i tuto seznamku :-)


Výpis inzerátů bez výběru parametrů je omezen na 15 nejnovějších s fotografií + 30 bez fotografie


  Pavel Macas (38)   Vážné seznámení (vloženo: 14.06.2018, shlédnuto: 49x)   
Ahoj jmenuji se Pavel je mi 38 jsem svobodný a hledám nějakou nezadanou ženu na vážný vztah . Jsem už dlouho sám a tak bych to moc rád změnil doufám že se tu nějaká najde a odepíše.
  MUZ_i_KLUK (36)   Vážné seznámení (vloženo: 10.06.2018, shlédnuto: 41x)   
---------------------------------------------------------------------------------------------------- KDO JSEM? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mladý kluk (35, ehm... muž? :-) ), 3 roky po rozpadu 8.letého manželství. Mám vysokoškolské vzdělaní, fajn práci, jsem naprosto samostatný, na nikom nezávislý. Víra (či spíše hledání Boha) je pro mně naprosto zásadní životní hodnotou a bytostně osobní potřebou, no jsem jeden z malá kluků v církevním prostředí, kterým na hlavě nechybí ...
  Vladan (49)   Vážné seznámení (vloženo: 09.06.2018, shlédnuto: 39x)   
ahoj,jsem rozvedený nekuřák 49 let,jsem sám,bydlím sám,mám rád procházky výlety za dobrodružstvím,rád chodím do zoo,na výstavy květin,všude ale chodím sám,rád bych to změnil,proto hledám hodnou a milou ženu,pro společný život,pro společné trávení volného času,jsem věrný,spolehlivý a empatický,Vladan...
  Ondřej Kožár (42)   Vážné seznámení (církev: Svobodné společenství křesťanů Maják - Cheb, vloženo: 06.06.2018, shlédnuto: 40x)   
Ahoj, jmenuji se Ondra a po úrazu jsem od 3 let nevidomí. Jsem znovu zrozený křesťan, bydlící v Chebu. I přes tento můj handicap se umím o sebe sám postarat, zajít si nakoupit, dopravit se do společenství věřících, apod. Ačkoliv jsem do značné míry soběstačný, ani mně se nevyhnuly chyby, které mne připravily již o dva vztahy. V tom prvním jsem se oženil s vidící partnerkou, ale manželství nám vydrželo jen 4 roky. Přesto i z tak krátkodobého svazku se nám narodil syn, který ovšem v současnosti žije v pěstounské péči někde v ČR. Čas dál plynul ...
  POZNEJTE SE V DOLOMITECH v termínu 09. 07. - 16. 07. 2018 (33)   Vážné seznámení (vloženo: 03.06.2018, shlédnuto: 42x)   
POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 13. ročník. Zmeškali jste začátkem letních prázdnin 12. ročník? Nevadí! Pokud nám sdělíte svůj kontaktní e-mail, budeme Vás včas informovat o příštím pobytu. Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz
  POZNEJTE SE V DOLOMITECH v termínu 09. 07. - 16. 07. 2018 (33)   Vážné seznámení (vloženo: 03.06.2018, shlédnuto: 30x)   
POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 13. ročník. Zmeškali jste začátkem letních prázdnin 12. ročník? Nevadí! Pokud nám sdělíte svůj kontaktní e-mail, budeme Vás včas informovat o příštím pobytu. Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz
  Honza (46)   Vážné seznámení (církev: katolicka, vloženo: 01.06.2018, shlédnuto: 63x)   
Rád se seznámim s ženou ve věku 40-54 let z Královéhradeckého kraje, k navázání přátelského a časem vážného vztahu. Děkuju za odpověď . Honza Rychnov nad Kneznou
  NEZKUŠENOU, VÁŠNIVOU ŽENU (39)   Vážné seznámení (vloženo: 31.05.2018, shlédnuto: 44x)   
Postrádáš také akutně hmatatelnou lásku: pohlazení, obejmutí, polibek nebo třeba ještě něco víc? Vzhledem k tomu, že se mi zde zatím nepodařilo a možná nepoštěstí najít tu vysněnou se vším všudy, trochu zúžím své požadavky a zkusím to z druhé strany. Ostatně mnozí tímto způsobem našli své štěstí, tak proč by to nemuselo vyjít mně?! Tedy: Hledám všeobecně zdravou, mladou ženu, která též ctí absolutní věrnost, promiskuita je pro ni nepředstavitelná, ještě rovněž nepoznala vrchol tělesného sblížení s protějškem a chtěla by začít ...
  Jaroslav (37)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 29.05.2018, shlédnuto: 89x)   
Hledam pokornou ženu,která by ráda založila kamarádství a později rodinu na křesťanských hodnotách.Také aby měla citlivé a vnímavé srdce,které dokáže lásku přijímat ale i darovat.
  Daniel Krob (30)   Vážné seznámení (církev: čerstvý křesťan, vloženo: 28.05.2018, shlédnuto: 65x)   
Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážné seznámení. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.
  Miluška (58)   Vážné seznámení (vloženo: 25.05.2018, shlédnuto: 139x)   
Ráda bych touto cestou poznala muže pro společné chvíle
  Jaroslav (45)   Vážné seznámení (církev: katolické, vloženo: 23.05.2018, shlédnuto: 104x)   
Ahoj zdraví Vás Jarda.Než skončí za pár dní tahle fajn seznamka chci přidat svůj inzerát. Já 44letý svobodný muž bez závazků, s duší kluka,štíhlé vyšší postavy hledá fajn ženu do 45 let pro život ve dvou.Na vzdálenosti tak nezáleží, jaký je člověk uvnitř tak ano.
  Nikoleta máliková (27)   Vážné seznámení (církev: rímskokatolícka, vloženo: 23.05.2018, shlédnuto: 225x)   
ahoj, Hladám niekoho na zoznámenie vo veku od 26-35 rokov, som síce Slovenka ale žijem v českej lípe a je mi tu samej smutno. :D tak ak by to nevyšlo rada najdem aj nových priatelov :D
  Suzanne (40)   Vážné seznámení (vloženo: 22.05.2018, shlédnuto: 193x)   
Dobré ráno všem, Dříve než tato seznamka bude smazána, zkusím své štěstí ještě podruhé. Před několika dny jsem zde svůj inzerát umístila už jednou, ale poněkud neumím přijít na to - jak odpovědět na reakce které mi přišly na email. Položka - zprávy tady vůbec nelze najít a na emaily které jsem odpověděla zpět, mi přišlo pár reakci typu - děje se něco? Nemáš zájem si psát? Atd... Takže se Vám pánové tímto omlouvám, já reaguji ale emaily neboli mé odpovědi Vám prostě asi nechodí.... Tak kdyby mi chtěl třeba někdo poradit jak to funguje ...
  Martina (46)   Vážné seznámení (církev: Církev v Praze (Obnova ), vloženo: 17.05.2018, shlédnuto: 190x)   
Ahoj,rada bych touhle cestou poznala budoucí protějšek, znovuzrozeneho věřícího muže, ktery to myslí s Pánem Ježíšem upřímě a vážně. Ale take semnou. Ať se děje Boží vůle . Poznamka :Jsem alergicka na zvířecí srst jakou koliv a peří.Proto prosím muže kteří budou mít zajem se semnou seznamit aby psali ty co nechovají žádná zvířata .  Pavel (58)   Vážné seznámení (církev: Apoštolská, vloženo: 22.06.2018, shlédnuto: 8x)
Hledám ženu, které miluje Boha a bude milovat mně, bude milovat mně a Boha miluje
  Moře 2018 (40)   Vážné seznámení (církev: protestanská, vloženo: 16.06.2018, shlédnuto: 18x)
Ahoj! Tento inzerát je určen pro znovuzrozené křesťany,kteří by rádi léto strávili společně u moře. Na termínu a místu se domluvíme! Takže kdo má zájem,ozvěte se :-)
  Soňa (32)   Přátelství (církev: Křesťanka, vloženo: 13.06.2018, shlédnuto: 28x)
Hledám nějakého sympatického,milého a hlavně hodného kamaráda a časem něco víc.Který je nohama na zemi,ale snaží se být slušný,věřit v pravou lásku mezi mužem a ženou a nezradit ji..
  Moře 2018 (40)   Vážné seznámení (církev: protestanská, vloženo: 12.06.2018, shlédnuto: 19x)
Ahoj ! Hledám znovuzrozené lidičky ,kteří by chtěli společně vyjet někam k moři. Odepíši všem a na termínu i místu se společně domluvíme! Jestli nemáte s kým trávit dovolenou , napište!!!
  Marcella (56)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 10.06.2018, shlédnuto: 27x)
Hledám přítele kamaráda snad nikdy není pozdě pokusit se o štěstí.Pokud máš čas a odvahu tak to skus.
  Týdenní pobyt v Beskydech pro nezadané katolíky nad 30let. (61)   Přátelství (církev: pouze katolická, vloženo: 04.06.2018, shlédnuto: 24x)
NEZADANÍ KATOLÍCI nad 30let až 55let+ z celé ČR a SR mají možnost navázat nová přátelství od 28.7. do 4.8. na týdenním pobytu v Beskydech. Informace na www.klub-brno.wz.cz v kolonce připravujeme.
  Jarka (38)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 03.06.2018, shlédnuto: 35x)
Hledám lásku na celý život, muže katolické víry ve věku 37-48 let. Jsem od narození invalidní, mám rozštěp páteře.Chodím jen krátké vzdálenosti po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček.Svobodná , bezdětná 37let v ID. Chceš vědět víc tak napiš.
  katka (41)   Vážné seznámení (církev: rimokatolicka, vloženo: 02.06.2018, shlédnuto: 65x)
ahoj hladam spriaznenu dusu co mi bude oporou alaskou
  Marie (38)   Vážné seznámení (církev: protestant, vloženo: 01.06.2018, shlédnuto: 117x)
Ráda bych poznala toho pravého, který hledá tu pravou. :-)
  Lukáš 10,30-37 (50)   Vážné seznámení (církev: věřící, vloženo: 27.05.2018, shlédnuto: 37x)
Hledám spřízněnou duši na kamarádský či vážný vztah a zároveň i křesťanské společenství - církev, která mě přijme. Z Moravskoslezského, Olomouckého kraje či Jihomoravského kraje..
  Míša (42)   Vážné seznámení (církev: CBH, vloženo: 23.05.2018, shlédnuto: 93x)
Ahoj jsme dvě nezadané sestry hledající dva bratry kteří mají kladný vztah k bohu a hledají upřímné souznění dvou duší a lásku a porozumnění.
  Lenka (40)   Vážné seznámení (vloženo: 15.05.2018, shlédnuto: 108x)
Dlouho jsem váhala ale zkusit se má vše. Hledám protějšek který ví co v životě chce ,je klidné vyrovnané povahy a má srovnáné priority,nekuřák ..tolerance,upřímnost a otevřenost umět řešit problémy v klidu
  Honza (46)   Vážné seznámení (církev: katolicka, vloženo: 14.05.2018, shlédnuto: 67x)
Hledám ženu ve věku od 40 - 54 let k vážnému seznámeni. Jestli si z Hradeckého kraje , tak napiš, rád se s tebou seznámim. Honza Rychnov nad. Kněžnou. Dítě není překážkou.
  Mirek (19)   Vážné seznámení (vloženo: 07.05.2018, shlédnuto: 57x)
Hledam holku na vazny vztach.najdu te?jen vazne!
  Vladislav (40)   Vážné seznámení (církev: CB , vloženo: 06.05.2018, shlédnuto: 74x)
Ahoj, hledám ženu která miluje Pána a nechce být taky sama.
  Petr (54)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 06.05.2018, shlédnuto: 60x)
Dobrý den, je mně 54 roků, SŠ, 185, jsem pohledný, tolerantní a upřímný katolík, hledám vážnou známost, církevní sňatek možný, odpovím všem, nejlépe Blansko, Brno a okolí, budu se moc těšit na odpověď, hezký den. Petr
  Petr (44)   Vážné seznámení (církev: Českobratrská evangelická, vloženo: 16.04.2018, shlédnuto: 83x)
Hledám věřící ženu,která chce založit rodinu a mít dítě.Rád bych stihl mít vlastní dítě.Jsem nekuřák,ale nevadilo by mi,kdyby partnerka nebyla.Bydlím na vesnici v rodinném baráku.Jsem svobodný a bezdětný.Rád se procházím s mým psem po lese.Prosím pište jen ti co to mysli vážně.Sklamání jsem zažil už dost.
  Světlana (52)   Vážné seznámení (vloženo: 16.04.2018, shlédnuto: 139x)
Hledám věřícího muže s optimismem, s kladným vztahem k Bohu, k přírodě a jiným zálibám a se smyslem pro humor. Najdeme se ?
  David (27)   Vážné seznámení (církev: Římskokatolické , vloženo: 02.04.2018, shlédnuto: 105x)
Mám rád hory, cestování, fotografování, kolo atd... Najdu tady holku, která to vidí stejně jako já. Jsem David, mám 26 let.
  Laleli (29)   Vážné seznámení (vloženo: 26.03.2018, shlédnuto: 241x)
Věřící žena s dítětem by ráda poznala věřícího muže.
  Bob (44)   Vážné seznámení (vloženo: 25.03.2018, shlédnuto: 134x)
Hledam citove zalozenou zenu klidne povahy na vazne seznameni,spise nekuracku ze VS a okoli. Davam spise prednost lasce,citu a zajmu pred bohatstvim a majetkem. Hledam nekoho s kym se budu moci podelit nejen o usmev,ale i o slzy... Vice v meilu a osobne.
  Jiri (68)   Vážné seznámení (církev: rimskokatolik, vloženo: 25.03.2018, shlédnuto: 119x)
Rad se seznamim s verici zenou,stihle ,mensi postavy,bydlim na mensim meste,se zahradou,mob.723434719 ,nekurak,
  Jaňu (27)   Přátelství (církev: Církev Bratrská, vloženo: 23.03.2018, shlédnuto: 212x)
Ahoj, ráda o sobě říkám, že jsem introvertní extrovert. Hledám nějakého párťáka, který by se mnou rád vedl diskuse o možném i nemožném, rád chodil do přírody, cestoval a měl rád Boha a chtěl následovat jeho vůli a cestu životem. Já mám ráda přírodu, procházky, plavání, cyklistiku, hudbu a Boha. Ráda se seznámím s někým kdo je na tom podobně, kdo chce přátelství a později třeba i víc než to. Bůh vám žehnej :-)
  Majkl (26)   Vážné seznámení (církev: Pentecostal, vloženo: 19.03.2018, shlédnuto: 140x)
Drahá Slečno :) Jsem znovuzrozený sympatický kluk žijící v Pravdě a bydlící v Praze. :) Následuji Boží plán a hledám ženu která je připravená žít život pro Boha ve Zdraví, Prosperitě a Čestnosti. Chci založit rodinu a Vést děti ke svému stvořiteli:) Hledám lásku a věrnost. :) Čeká nás spousta dobrodružství :) „Proto muž opouští otce i matku – aby přilnul ke své manželce, aby se ti dva stali jedním tělem.“ Efeským 5:31 God Bless You
  Dan (46)   Vážné seznámení (vloženo: 16.03.2018, shlédnuto: 120x)
Svobodný, 45/180, by rád poznal dívku, ženu z Pardubic a okolí, která také hledá spřízněnou duši a již nechce být sama. Dan
  Jana (28)   Vážné seznámení (církev: českobratrská církev evangelická, vloženo: 13.03.2018, shlédnuto: 303x)
Hledám muže pro vážný vztah
  Jarka (38)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 04.02.2018, shlédnuto: 217x)
Hledám lásku na celý život. Jsem od narození invalidní, mám rozštěp páteře. Chodím jen krátké vzdálenosti, po rovném terénu, na větší vzdálenost potřebují vozíček. Jsem v plném invalidním důchodu.Svobodná ,bezdětná 37.let. Chceš vědět víc,tak napiš.
  Pavca (42)   Vážné seznámení (církev: Svědkové Jehovovi, vloženo: 04.02.2018, shlédnuto: 225x)
Hledám pokřtěného ctitele Jehovy pro společnou cestu životem, toho kdo miluje Bibli, náš společný cíl - věčný život, Boží Království a služba Bohu. Měl by být nejlépe z Moravskoslezského kraje, věk 41-46 let.
  Alex (68)   Přátelství (církev: katolická, vloženo: 02.02.2018, shlédnuto: 193x)
Hledám hluboce věřící pokornou ženu 18-55 z Brna, kajícnici, nekuřačku, která chce naplnit svůj život pravidelnou obětavou službou Bohu a staršímu katolickému knězi v Brně. Pravidelné docházení Odměnou čisté přátelství a všechny duchovní služby 731 092 490
  jan maronczak (35)   Vážné seznámení (církev: bratrska, vloženo: 23.01.2018, shlédnuto: 213x)
hledam zenu na spolecny zivot