Křesťanská seznamka

Kontaktní informace


Diviš Libor
URL: www.musculus.cz
E-mail: infomusculus.cz
Skype: libordivis

Moje další projekty:
www.obohu.cz - server O Bohu (biblické rozbory, úvahy, programy, ....)
www.obohu.cz/bible - Studijní on-line bible (SOB) - internetový biblický program pro každého
www.obohu.cz/sob - diskusní fórum k Studijní on-line bibli ve 3 jazycích (CZ, DE, EN)
www.musculus.cz/kulturistika - server zaměřený zejména na bezsteroidovou kulturistiku
www.musculus.cz/ppp - server věnovaný poruchám příjmu potravy (PPP)

Příprava fotografií


   Kdo trošku dělá s počítačem, asi nebude mít problém s úpravou obrázků. Pro změnu velikosti fotografií, jasu, kontrastu, saturace, vyvážení, ořez apod. existuje velké množství grafických programů, jak sharewarových (např. Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks apod.), tak freewarových (Gimp, XnView, FastStone Image Viewer apod.).

   Jako jednoduché a velice pohodlné řešení pro operační systém Windows bych Vám doporučoval bezplatný prohlížeč XnView, který si můžete stáhnout na adrese www.xnview.com. Tento program podporuje více než 400 formátů, dávkové konverze, a má všechny funkce, které může průměrný uživatel potřebovat. Je lokalizován i do českého jazyka, takže jeho obsluha pro Vás jistě bude maličkostí. Pro Vás bude asi nejdůležitější funkcí možnost ořezů (Prostě myší vytvoříte požadovaný výřez ve tvaru obdélníku, a kliknete na ikonku nůžek) a změny velikosti (stačí použít klávesovou zkratku SHIFT + S). U fotografií můžete nastavovat nejrůznější parametry, u ukládaného obrázku máte možnost v možnostech nastavit požadovanou kompresi obrázku typu JPG. Doporučuji Vám nepoužívat kvalitu 100% (kvůli velikosti výsledného souboru, a tedy i rychlosti načítání obrázku), ale snížit ji např. na 85-95%.

   Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete instalovat nějaký grafický program, dostatečné funkce najdete i u on-line editorů. Současné on-line grafické editory umožňují nejen změnu velikosti či ořez obrázku, ale i pokročilé funkce známé z komerčních editorů - nastavení kompozice (expozice, jas, kontrast, křivky, úrovně, odstín, sytost, ...), použití filtrů a efektů a dokonce i práci ve vrstvách. Pro zájemce o toto řešení doporučuji např. server BeFunky (www.befunky.com), kde najdete nejen Photo Editor (nástroj vhodný pro úpravu fotografií), ale i nástroje na tvorbu koláží a návrhář např. pro tvorbu pozvánek a oznámení. Dalším skvělým on-line pokročilým grafickým editorem, který rovněž nabízí rozhraní i v češtině, je Sumo Paint.

Informace o seznamce


   Na následujících řádcích bych rád zmínil nějaké informace týkající se této bezplatné křesťanské seznamky, popsal stručně postup obsluhy seznamky (vkládání, prohlížení, editaci i mazání inzerátů) apod. Rovněž se chci zmínit o ochraně uživatelů apod.

   O seznamce

   Tuto křesťanskou seznamku jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a do dnešního dne jí prošlo přes 3 000 inzerátů. Od uživatelů jsem se za dobu její existence dozvěděl cca o dvou desítkách vztahů, které díky této seznamce skončily svatbou. Jak můžete pochopit již z 3D ikonky seznamky, tato křesťanská seznamka má sloužit jako pomoc k nalezení přátelství či vážného vztahu mezi věřícími osobami opačného pohlaví. Vzhledem k tomu, že Římskokatolická církev má vlastní seznamku, je tato seznamka určena spíše pro ten zbytek křesťanských denominací - chcete-li, především pro protestanty. Katolíkům samozřejmě není "vstup zakázán", jde jen o to, že vážný vztah mezi katolíkem a protestantem není příliš pravděpodobný...   Vkládání nových inzerátů

   Před tím, než začnete vkládat nový inzerát, doporučuji Vám připravit si fotografii ve formátu jpg. Návrhy, jakým způsobem můžete upravit Vaše fotografie, najdete v záložce menu "Příprava fotografií". V případě, že Vám to bude připadat příliš složité, můžete mi svou fotografii poslat na mou e-mailovou adresu, já ji co nejdříve vhodně upravím (oříznu, upravím její velikost, případně provedu korekce jasu, barevného vyvážení, kontrastu, saturace apod.) a pošlu Vám ji nazpět, abyste ji mohli připojit ke svému inzerátu a vložit ji tak do seznamky.

   Vložení inzerátu včetně fotografie Vám doporučuji z několika důvodů. Jednak si můžete být jisti, že Váš inzerát pak bude mnohem čtenější, jednak umožníte potencionálním protějškům alespoň maličko Vás poznat a také Váš inzerát bude s fotografií zvýhodněn. Nejprve jsou totiž zobrazeny inzeráty s fotografií, a teprve potom inzeráty bez fotografie.

   V sekci menu "Ovládání seznamky" klikněte na možnost "Vložit nový inzerát", vyplňte jednoduchý formulář, a klikněte na tlačítko "Odeslat inzerát". O ostatní by se již měl postarat program. Po úspěšném vložení inzerátu do seznamky Vám bude nabídnuta možnost přidat k inzerátu i fotografii. Kromě toho máte možnost vložit fotografii k inzerátu kdykoli později (položka menu "Upravit inzerát").

   Občas někdo vloží místo své fotografie nějakou fotomontáž, skicu, vektorovou kresbu a podobně. Ať již je důvod jakýkoli, nedělejte to! Nebudete požívat výhod inzerátů s fotografiemi (přednostní zobrazení, výrazně větší návštěvnost i pravděpodobnost seznámení), když tam žádná fotografie vlastně není. Pokud to zjistím (nebo na to budu upozorněn), odstraním bez dalšího varování celý inzerát.

   Byl jsem upozorněn na to, že někteří lidé si inzerát vkládají několikrát. Je mi jedno, pokud svůj stávající inzerát smažete a vložíte nový (např. kvůli aktuálnosti a pozici ve výpisu). Pokud Váš inzerát najdu na seznamce více než dvakrát (a to pouze v případě, že máte zájem o přátelství i vážné seznámení), zablokuji Vám možnost vkládat inzeráty, případně i možnost na ně odpovídat! (jeden "maniak" měl svůj inzerát na seznamce cca. 15 krát). Do seznamky můžete vložit i např. pozvánku na seznamovací pobyt, ale do 14 dnů po skončení akce inzeráty ze seznamky odstraňte. Pokud ne, příště vám již vložení inzerátu nedovolím.   Prohlížení inzerátů

   Seznamka umožňuje rozšířené vyhledávání, podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Takže prostě klikněte na "Zobrazení inzerátů", a zobrazí se Vám výpis všech inzerátů. V horní části stránky najdete výběrový formulář pro výběr typu inzerátu. Zvolte požadovaný typ inzerátu, a klikněte na tlačítko "Zobrazit". Výpisy obsahují jméno, přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost (pokud je vyplněna), datum vložení, počet shlédnutí inzerátu a jeho text. Kromě toho u inzerátů s fotografií vidíte ikonku fotoaparátu, případně náhled fotografie. Kliknutím na jméno nebo náhled fotografie inzerujícího se Vám zobrazí podrobný výpis inzerátu s formulářem pro odpověď, a v případě připojené fotografie i fotografie samotná! Kliknutím na ikonku fotoaparátu se Vám zobrazí fotografie stylem Lightboxu (potemní obrazovka a fotografie se zobrazí uprostřed).   Editace a mazání inzerátů

   Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".   Ochrana uživatelů

   Tato seznamka standardně funguje bez mého zasahování. Pokud je nějaký inzerent nepříjemným způsobem opakovaně obtěžován, může mi dát vědět, a pokud to bude možné, zabráním pokračování útoků. Inzeráty porušující základní pravidla slušnosti a inzeráty bez platné e-mailové adresy budou bez varování odstraněny!!! Kvůli rozesílačům hromadných odpovědí (především spamovým robotům) jsem naprogramoval ochranu. Počet odpovědí na inzeráty z jedné IP adresy jsem omezil na 3 za den, resp. v řadě! Pokud je někomu celkem jedno, s kým se seznámí, pak nepotřebuje ani služby této seznamky. Nejvýkonnější spamoví roboti dokážou zneužívat vícero serverů (a obejít tak kontrolu IP adresy). Jakmile se o tom dozvím, zablokuji útočníka jiným způsobem.

   Inzerující se nemusí obávat zneužití jejich e-mailové adresy, protože ten, kdo na jejich inzerát prostřednictvím formuláře v seznamce reaguje, jejich internetovou adresu nezná, a nedozví se ji, pokud mu ji inzerující sám neposkytne (svou odpovědí).

Ochrana osobních údajů


   Od 25. května 2018 vstoupilo v platnost nové nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). V souvislosti se změnou legislativy bych Vás chtěl informovat, jaká Vaše osobní data mám k dispozici, jak jsou chráněna a využívána, a jaké máte s ohledem na Vaše osobní data možnosti.

   Křesťanská seznamka (www.musculus.cz/seznamka) je bezplatná internetová seznamka pro křesťany z libovolné denominace či bez církevní příslušnosti. Nicméně s ohledem na existenci samostatné seznamky pro římsko-katolickou církev ji berte spíše jako seznamku pro všechny ostatní...

   Původní verzi seznamky jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a seznamka je plně autonomní. To znamená, že jsem ji naprogramoval tak, aby moji pozornost ke svému provozu nepotřebovala. Jako její uživatelé máte možnost sami vložit nový inzerát, přidat k němu fotografii (případně ji kdykoli později odstranit), upravit inzerát, nechat si zaslat zapomenuté heslo nebo celý inzerát smazat.

   Data, která do seznamky zadáte, v ní pochopitelně musí být uložena. Je jen na Vás, kolik informací do svého profilu zadáte, některé (podle nové směrnice) citlivé údaje jsou však nutné pro provoz seznamky. Jedná se především o Vaši e-mailovou a IP adresu. Platná e-mailová adresa je nutná proto, aby Vám případní zájemci měli kam odpovědět a IP adresu kromě původní registrace uchovávám pouze dočasně - jako součást ochrany před spamovými roboty a hromadnými rozesílači odpovědí. Vaše e-mailová není v seznamce viditelná. Případní zájemci se ji mohou dozvědět pouze tak, že jim odpovíte na jejich vzkaz. Pokud s tím nesouhlasíte, svůj inzerát do seznamky nevkládejte, případně jej sami ze seznamky odstraňte!

   Ve chvíli, kdy ze seznamky inzerát odstraníte, zmizí z databáze veškeré Vámi zadaná data včetně případné fotografie - bez jejich záložního uložení a také bez možnosti je obnovit. Vaše data neslouží k rozesílání žádných reklamních e-mailů, ani nejsou předávána žádné třetí straně. Jsou určena výhradně pro provoz seznamky.

      Libor Diviš (autor seznamky)

Seznamka umožňuje:
Prohlížet inzeráty a odpovídat na ně
Vložit nový inzerát
Upravit inzerát
Zaslat zapomenuté heslo
Smazat inzerát
Napsat vzkaz do knihy hostů

Proč další seznamka?


   Dobrá otázka. Možná vás napadlo: "Vždyť přece existuje např. internetová seznamka http://seznamka.katolik.cz". To máte sice pravdu, ale přece jen se jedná primárně o seznamku Římskokatolické církve. Takže tuto seznamku berte prosím spíše jako seznamku pro celý zbytek křesťanských denominací. Je mi líto, ale myslím, že není možné, aby se dal nějaký "katolík" dohromady s nějakým protestantem (charismatikem, letničním a co já vím jaké označení si křesťané ještě vymysleli).


   Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


   Máme zde cca. 10 miliónů lidí. Když budeme počítat s průměrným věkem 70 let, s desetiletým věkovým rozpětím pro vhodný protějšek, dostaneme 7 kategorií, přičemž první 2 jsou nepodstatné (děti a mládež), a poslední 2 méně pravděpodobné (od 50 let výše). Potencionálních protějšků ve správném věkovém rozpětí tedy bude 1/14 populace (protože se Vám bude jednat pouze o opačné pohlaví - tedy alespoň doufám). To máme cca. 714 300 lidí. Budeme počítat dál. Řekněme, že se ženě "líbí" např. každý desátý muž (což jsem nejspíš ještě podhodnotil), a že stejná situace je u muže. Pak zde celkový počet musíme vydělit 100 (10*10). Takže to máme - 7143 potencionálních protějšků. Výborně, pomalu se blížíme k výsledku! Vzhledem k tomu, že opravdoví Ježíšovi učedníci (znovuzrození křesťané) jistě budou uvažovat pouze o znovuzrozeném protějšku, musíme z tohoto čísla vzít pouze odhadovaného 0,5 %. To máme necelých 36 křesťanských protějšků na celou republiku! A to jsme ani nepočítali s tím, že ten vhodný protějšek musí být "volný", což určitě není příliš pravděpodobné! Jak chcete toho pravého, nebo tu pravou v tom směšném počtu najít?


   Naštěstí Bůh, kterého znám, je Bohem zázraků, a taková "maličkost" pro Něj není problémem. A konec konců si může použít i tuto seznamku :-)


Výpis inzerátů bez výběru parametrů je omezen na 15 nejnovějších s fotografií + 30 bez fotografie


  Sváťa (65)   Vážné seznámení (vloženo: 29.07.2020, shlédnuto: 27x)   
Hledám spřízněnou duši pro svého přítele v důchodovém věku (nicméně velmi mladého duchem!), který žije sám. Je to introvertní a intelektuálně zaměřený typ s velkou empatií, který ale trpí samotou.
  Martin (24)   Vážné seznámení (církev: Katolik, vloženo: 25.07.2020, shlédnuto: 28x)   
Ahoj jak to jde já budu rád když tu najdu nějakou milou holku která mě bude brát takoveho jaký jsem
  Honza (32)   Vážné seznámení (církev: protestant, vloženo: 24.07.2020, shlédnuto: 36x)   
Jsem přemýšlivý, povahou spíše melancholik a více introvert, ale moc rád si povídám, miluji přírodu a hudbu. Hledám ženu, která by mě měla ráda takového, jaký jsem. Bystrou, se kterou bychom mohli být ne já a Ty, ale my. A protože se jen těžko umím popsat v pár větách, sepsal jsem víc na http://hledamzenu.kvalitne.cz/ :-) Pěkný den! Honza
  POZNEJTE SE V DOLOMITECH (33)   Vážné seznámení (vloženo: 17.07.2020, shlédnuto: 23x)   
POZNEJTE SE NA TURISTICE V DOLOMITECH: Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně šest dnů chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova (zavináč) seznam.cz
  POZNEJTE SE V DOLOMITECH (33)   Vážné seznámení (vloženo: 17.07.2020, shlédnuto: 32x)   
POZNEJTE SE NA TURISTICE V DOLOMITECH: Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně šest dnů chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova (zavináč) seznam.cz
  Davidt (41)   Přátelství (vloženo: 10.07.2020, shlédnuto: 159x)   
Hledám negativy dnešní doby nepoznamenanou a vůbec ne příliš dobovou nekuřačku bez (tetování, piercingu,) přílišné lásky k alkoholu a bez psa či jakýchkoliv jiných závazků. Sympatickou a inteligentní sporťandu, s níž bychom se přitahovali nejen z hlediska tělesného, ale hlavně vlastnostmi a zájmy. Děvče, které bude vášnivé, ale nepodlehlo v obavě z nemodernosti, posměchu, zmeškání apod. prvnímu svůdci, ale čeká s prvním milováním až na toho pravého, který si bude zasluhovat jeho nevinnost. Dívku, pro níž promiskuita je cizí slovo a chtěla ...
  Drahuška D (37)   Vážné seznámení (církev: Římskokatolická, vloženo: 09.07.2020, shlédnuto: 164x)   
I když jsem silná osobnost- děvčice.Už jsem si prošla léčím,tak NIKDY jsem nic NEVZDALA.Naplňuje mě pomáhat,motivovat a být tady pro druhé.Tak si uvědomuji,že i já potřebuji se okoho opřít kdo mě vyslechne a můžu se mu svěřit se vším.Kdo mi utře slzy,když mě někdo či něco rozpláče,kdo mě vykouzlí úsměv a rozesměje.Kdo mě pohladí,obejme polibky,zasype a hlavně nepustí,schová jak rytíř do svého objetí-náruče,mysli a srdíčka.Mít v dnešní době takového svého rytíře,který mě uchrání před vším zlím. Každý den spolu společně žít ...
  Miroslav (33)   Vážné seznámení (vloženo: 06.07.2020, shlédnuto: 96x)   
Hledám hodnou a slušnou dívku s dobrým srdcem která také touží to srdce zaplnit láskou. Přál bych si potkat člověka, který se mnou bude sdílet všední i nevšední chvíle, prožívat radost..., ale neotočí se zády v nesnázích a totéž bude očekávat i ode mě. Hledám obyčejného člověka, který se u mí radovat z maličkostí a není mu cizí důvěra, věrnost nebo ohleduplnost. V případě zájmu pište prosím na č. 606 330 835.
  Xenie (43)   Vážné seznámení (církev: Rimsko katolicka, vloženo: 05.07.2020, shlédnuto: 183x)   
Hledam laskaveho muze ktery se touzi zdilet v zivote i modlitbe.Jsem laskava,empaticka,nezna.Muze ktery me prijme takovou jaka jsem.Nabizim totez.Jsem kuracka a mam dve male deti peti a sestilete.Nyni resim rozvod Je pro me dulezita vira,duvera v Boha a laska,modlitba.
  Robert (46)   Vážné seznámení (církev: Katolická , vloženo: 04.07.2020, shlédnuto: 88x)   
Ahojky 45/175.Svobodný, Bezdětný. Hledá Přítelkyní pro vážný vztach. Plzeňský .kalovarský kraj. Od 30 let do 50.
  Martin (47)   Vážné seznámení (církev: Apoštolská , vloženo: 27.06.2020, shlédnuto: 114x)   
Když Bůh dá. Chtěl bych touto cestou najít spřízněnou duši která miluje našeho Pána Ježíše Krista. Hledám ženu pro kvalitní vztah.
  Roman (39)   Vážné seznámení (církev: Křesťanská , vloženo: 26.06.2020, shlédnuto: 168x)   
Ahoj, rád bych se seznámil s holkou do nepohody, která ví co chce od života.... Jsem 175 vysoký sportovní postavy špinavý blondak, modrozelene oči, mám rád život, lásku to vše s panem Bohem..
  Irena (44)   Vážné seznámení (vloženo: 22.06.2020, shlédnuto: 430x)   
Hledám věřícího hodného přítele.
  Filip Pokorný (22)   Vážné seznámení (vloženo: 21.06.2020, shlédnuto: 125x)   
Jsem zapálený křestaň co by rád i zapálenou křestanku pro Pána. Je mi 22 skoro a co si budeme není to uplně nejlehčí pro kluka žít bez partnerky po všech stránkách. Jak duchovně tak i fyzicky a tak. A nechci aby mě to tato samota stahovala dolu. Mám živý vztah s Ježíšem, změnil mě život o 360 stupně. Nežil jsem vždy dobrý život, ale pán mě z toho vytáhl a udělal z mě nové stvoření. Chvála Pánu za to. Určitě napiš budu rd za každou možnost a také co Pán bude chtít dělat. Mějte se hezky Filda
  NEZKUŠENOU SE ZDRAVOU TOUHOU odkudkoliv (41)   Vážné seznámení (vloženo: 18.06.2020, shlédnuto: 65x)   
Postrádáš také akutně hmatatelnou lásku: pohlazení, obejmutí, polibek nebo třeba ještě něco víc? Vzhledem k tomu, že se mi zde zatím nepodařilo a možná nepoštěstí najít tu vysněnou se vším všudy, trochu zúžím své požadavky a zkusím to z druhé strany. Ostatně mnozí tímto způsobem našli své štěstí, tak proč by to nemuselo vyjít mně?! Tedy: Hledám všeobecně zdravou, mladou ženu, která též ctí absolutní věrnost, promiskuita je pro ni nepředstavitelná, ještě rovněž nepoznala vrchol tělesného sblížení s protějškem a chtěla by začít ...  Karel (68)   Vážné seznámení (vloženo: 01.08.2020, shlédnuto: 3x)
Hledám plně věřící, drobnější, štíhlou ženu, která na prvním místě má - Krista. Je moudrá, chápavá a žije vírou. Kontakt: kakristian@seznam.cz
  Jan Přech (41)   Vážné seznámení (církev: Církev Českobratrská evangelická, vloženo: 01.08.2020, shlédnuto: 10x)
Jsem svobodný, bez závazků se smyslem pro humor a upřímným vztahem k Bohu a hledám ženu, která to bude mít s Bohem nějak podobně.
  Petr (46)   Vážné seznámení (církev: Judaismus, vloženo: 09.07.2020, shlédnuto: 19x)
Muž 45 letý hledá věřící ženu Židovského vyznání k seznámení a pozdějšímu založení rodiny,podle židovských tradic.Rád čtu Tóru a rád se procházím po lese,rád poslouchám hudbu.Rád bych bohoslužby v Sinagóze již navštěvoval s ženou podobných zájmů jako mám já.Hledám ženu Židovského vyznání do 45 let,která touží po dítěti jako já.Shalom
  Věřící (37)   Vážné seznámení (vloženo: 08.07.2020, shlédnuto: 86x)
Jsem svobodná, bezdětná , ale děti chci. Hledám partnera pro vážný vztah. Vyspělého, chápajícího, sečtělého, tolerantního a laskavého. Ráda vytvořím pár, kde se budeme vzájemně obohacovat a podporovat.. Zájmy: sport, kino , příroda, cestování , zábava, procházky, přátelé, chaloupka.
  Terka (17)   Vážné seznámení (vloženo: 07.07.2020, shlédnuto: 39x)
Zdravím. Pokud věříš na pravou lásku a na Ježíše, tak se nebudu zlobit když mi napíšeš. Cením upřímnost. Věk prosím maximálně 22 let, díky a hezký den!!!
  David (23)   Vážné seznámení (vloženo: 07.07.2020, shlédnuto: 33x)
Rád bych se seznámil s milou a věřící dívkou podobného věku. S dívkou, pro kterou je důležitá rodina a která vyznává křesťanské hodnoty. Studuju na VŠ a svůj volný čas rád trávím na kulturních akcích (kino, koncerty, divadlo).
  Bohumil (44)   Vážné seznámení (církev: křestan, vloženo: 04.07.2020, shlédnuto: 61x)
Ahoj hledám přítelkyni do pohody a nepohody.
  Johanka (53)   Vážné seznámení (vloženo: 03.07.2020, shlédnuto: 54x)
Hledám sympatického muže ve věku od 50- 60 let pro společné chvíle.Dobrým srdcem, který se rád toulá přírodou a je schopen prožívat s druhým člověkem příjemné, ale i smutné okamžiky života,který rád cestuje a poznává vše nové.Jsem katolička, tak trochu s romantickou duší a mladým srdcem.Nejde mi hned o navázání partnerského stavu, ale nejprve se poznat a spřátelit a potom se uvidí. Hledám normálního, sebevědomého, fajn muže, s kterých bychom si sedli názorově.
  Miloslava (60)   Vážné seznámení (vloženo: 26.06.2020, shlédnuto: 71x)
Hledám přítele, partnera
  Bike (46)   Vážné seznámení (vloženo: 25.06.2020, shlédnuto: 50x)
Ahoj neznámá, Je mi 46 let, měřím 172 cm. Jsem rozvedený, děti nemám. Mám rád přírodu, hory, turistiku, kolo, moře, občas si zajdu do kina, divadla nebo na koncert. Pracuji jako strojní technolog a konstruktér. Hledám ženu pro život a přál bych si, aby nám spolu bylo dobře. Ženu pro niž láska a víra není jen slovem. Přeji pěkný den.
  Dalibor Procházka (39)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 23.06.2020, shlédnuto: 33x)
Jmenuji se Dalibor mám 39 let, hledám ženu od 38 do 42 let pro vážný vztah a manželství,jestli jsi moc smutná jako já a hledáš také vážný vztah a lásku jako já,ozvi mi se, všechno se domluvíme....
  nikdo (62)   Vážné seznámení (vloženo: 23.06.2020, shlédnuto: 36x)
Hledám mladou pohlednou ženu, které by nevadil starý zamyšlený muž. Hrad nitra. S pokorou a odvahou změnit svět.
  Vojtěch Novák (50)   Přátelství (církev: ŘK, vloženo: 18.06.2020, shlédnuto: 32x)
Jsem svobodný, nekuřák a rád poznám věřícího kamaráda - pokud takový je , který bude se mnou chodit do kostela. Jakéhokoli muže křesťanského vyznání. Na regionu ani věku nezáleží. Mám zájem o sakrální kulturu, vzájemnou pomoc i případné společné bydlení. Napiš co Tě baví, zajímá a PTEJ SE na všechno co Tě zajímá.
  Anna (63)   Vážné seznámení (církev: Adventistka, vloženo: 04.06.2020, shlédnuto: 109x)
Hledám kamaráda pro dobré i horší časy. Jednomu je smutno.
  Dobra (37)   Vážné seznámení (vloženo: 03.06.2020, shlédnuto: 134x)
Mladá atraktivní slečna (36 - výrazně mladšího vzhledu ;-) ) by se ráda seznámila s svobodným zajímavým mužem ;-) . Obdivuji muže, kteří mají svůj názor, odvahu nejít vždy s davem a zároveň dokážou být otevření pro druhé lidi. Muže, kteří žijí aktivně svoji víru i život, snaží se být přínosem i pro své okolí a nebojí se práce ani více či méně aktivního odpočinku. Mám zkušenost s životem ve velkých městech i na vesnici. Dokážu si představit obě možnosti, i když teď více preferuji klid a přírodu. Mé koníčky: příroda, četba, ...
  Michal a Martina (29)   Přátelství (vloženo: 01.06.2020, shlédnuto: 37x)
Asi netradicni inzerat, ale rádi bychom touto cestou my (pár) našli par na přátelství a společné aktivity. Máme půl roční mimčo, takže pár s dětmi by byl úplně super :) snad tento inzerát nebude vadit. Děkujeme
  Zena (37)   Vážné seznámení (vloženo: 23.05.2020, shlédnuto: 107x)
Hledám muže upřimného, veselého a pohodového :). Mam rada přírodu, výlety a cestováni. Pokud budeš mít zájem, napiš...
  Dana (60)   Vážné seznámení (vloženo: 23.05.2020, shlédnuto: 109x)
Osamělá žena, 58 let, mladšího vzhledu hledá skromného slušného muže - vysokého, štíhlého romantika do 60 let s delšími vlasy, možno i Slováka ke společnému bydlení. Hlavně porozumění a zdraví. Volejte na 732653925.
  Zuzka (42)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 21.05.2020, shlédnuto: 119x)
Ráda bych se seznámila s milým a věřícím mužem podobných zájmů (výlety, kolo, divadlo, koncerty, kino), který bych chtěl se mnou sdílet radosti i starosti všedních dnů.
  Leontína (42)   Vážné seznámení (vloženo: 03.05.2020, shlédnuto: 132x)
Ahoj je mi 42 jsem delší dobu sama a samota není zrovna příjemná najdu zde hodnýho muže věk do 43 let jsem klidné povahy nekuřačka tolerantní snad i hezká hledám k sobě někoho kdo mi bude kamarádem přítelem kdo mi bude naslouchat a naopak snad toho nechci moc. Pokud tě neco zaujalo napiš?
  Markéta (20)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 29.04.2020, shlédnuto: 124x)
Ahoj, je mi 20 let, a ráda bych se seznámila s mladým klukem, který má smysl pro humor a časem by chtěl založit rodinu. Chodím na nástavbu na střední škole, k mým zálibám patří jízda na kole, filmy, knížky. Ozvi se
  Milan (44)   Vážné seznámení (vloženo: 05.04.2020, shlédnuto: 143x)
Dobrý den hledám, věřící ženu, která žije podle Bible a má své zásady, čest a empatie.. Jen vážně.. Věk mezi 40 až 48lety.
  Jiří (49)   Vážné seznámení (církev: Římskokatolická, vloženo: 24.03.2020, shlédnuto: 132x)
Hledám věřící ženu na vážný vztah
  Džejný (19)   Vážné seznámení (vloženo: 18.03.2020, shlédnuto: 128x)
Ahoj, je mi 19 let a touto cestou bych ráda poznala milého věřícího kluka ve věku 19-25 let. Ráda bych založila společný vztah na Bohu. Budu upřímná, jsem slabozraká. Na druhou stranu, jsem velice samostatná, pozitivní, milá a vstřícná. Příští rok se budu hlásit na vysokou. Zaujaly tě tyto slova? Odepiš. (foto výměnou přes mail)
  Vojtech (27)   Přátelství (vloženo: 06.03.2020, shlédnuto: 104x)
Rád se seznámím s milou dívkou / ženou . Jsem klidné povahy se smyslem pro humor.
  Michaela Záhorská (69)   Vážné seznámení (vloženo: 02.03.2020, shlédnuto: 206x)
Najdu toho praveho, na cestu s Bohem? Půjdeš se mnou?
  Terezia Shalom (44)   Vážné seznámení (církev: Letniční, vloženo: 29.02.2020, shlédnuto: 203x)
Hledám přítele křesťana a zbytek odevzdávám Ježíši Kristu ..... amen
  Milá (34)   Vážné seznámení (vloženo: 18.02.2020, shlédnuto: 225x)
Hledám příjemného , hodného a sympatického muže s vyřešenou minulostí , kterému jde pouze o vážný vztah . Vzdálenost nerozhoduje.
  Jindřich (23)   Vážné seznámení (vloženo: 16.02.2020, shlédnuto: 106x)
Ahoj, je mi 23 a prostřednictvím tohoto inzerátu bych se rád seznámil s milou křesťankou. Jinak, jsem student na vysoké škole a mám spoustu všestranných zájmů. Na vzdálenosti ani tak nezáleží, podstatná je víra v Boha, zájem o rodinu a vzájemné sympatie. Pokud tě tyto řádky zaujaly, napiš. :)
  Dítě Boží (40)   Vážné seznámení (vloženo: 12.02.2020, shlédnuto: 148x)
Rád bych našel ženu, která chce následovat Pána celým srdcem, sama usiluje o porozumění Božího slova studiem bible. Která je na Bohu závislá, víc než na lidech, neboť sám nejsem společensky orientovaný a proto společnost pro mě není prioritou. Tak jako já by měla mít osobní vztah s Bohem, být pokřtěná ve vodě (nebo to sama chtít) a měla by být citlivá na Ducha Svatého, Boží hlas a jeho vedení. Důležité by bylo mít soukromý prostor a čas pro společné uctívání, nebát se zpěvu a chvál nebo modliteb od srdce. Nejde přece o to být tam kde jsou ...